16.01.2006

Więcej szkoleń dla franczyzobiorców DGE Bruxelles

W tym roku biura obecne jak i przystępujące do sieci wezmą udział w szkoleniach uzupełniających organizowanych przez centralę sieci DGE Bruxelles, przede wszystkim związanych z pozyskiwaniem klientów i sprzedażą usług.

Wiedza na ten temat pozwoli franczyzobiorcom na jeszcze skuteczniejsze pozyskiwanie zleceń, co jest kluczową sprawą w branży doradczej. Dobrym przykładem skuteczności jest biuro DGE Bruxelles w Lublinie, które realizuje wiele projektów. Właściciele biura radzą sobie na tyle dobrze, że mimo propozycji współpracy ze strony innych przedsiębiorców z tego terenu, centrala DGE nie zdecydowała się na podpisanie kolejnej umowy franczyzowej w tym mieście oddając obecnym franczyzobiorcom niejako wyłączność na działalność w Lublinie.

Poza ścisłą współpracą z obecnymi biurami DGE Bruxelles koncentruje się na nowych otwarciach biur franczyzowych. Od stycznia zaczyna działalność placówka w Mielcu w woj. podkarpackiem. Franczyzobiorca odbył już wstępne szkolenie związane m.in. ze sposobami pozyskiwania klientów, programami pomocowymi i przygotowywaniem wniosków o dotacje oraz z wprowadzonego w listopadzie systemu CRM, który ułatwi mu zarządzanie relacjami z klientem. Razem z centralą w sieci działa osiem placówek DGE Bruxelles. W tym roku ma powstać następne 15 biur, przy czym główny nacisk ze strony franczyzodawcy w Polsce jak i centrali całej sieci w Hiszpanii jest położony na wysoki poziom usług świadczonych przez biura DGE.

Info: DGE Bruxelles

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Kinga Wojciechowska

doradca we franczyzie
Napisz do autora