60 sklepów na koniec 2007 roku

Środa
18.01.2006
Bartek, producent dziecięcego obuwia z Mińska Mazowieckiego, na koniec przyszłego roku zapowiada zakończenie budowy sieci sklepów franczyzowych.
 
Obecnie firma ma 32 punkty franczyzowe na terenie całej Polski i jest obecna w blisko 90 multibrandowych punktach. Do końca 2007 r. zamierza wypełnić rynek 60 placówkami na licencji.
Z monobrandowymi, franczyzowymi sklepami chcemy dotrzeć do wszystkich większych miast. 28 punktów, które otworzymy w ciągu dwóch lat, wystarczająco nasyci polski rynek naszym butami — powiedziała gazecie "Puls Biznesu" Katarzyna Nowicka, odpowiedzialna za promocję i eksport w Bartku.

Co dalej? Po spełnieniu się na rodzimym rynku Bartek zamierza intensywniej zająć się sąsiadami. Eksport stanowi obecnie 30 proc. produkcji firmy, jednak celem jest 50 proc. Bartek jest już obecny na Ukrainie, Białorusi, Litwie, Łotwie, w Estonii i Rosji, a także, w niewielkim stopniu, w Niemczech i Stanach Zjednoczonych. Poza granicami Polski działają także cztery sklepy franczyzowe: w Rosji, na Litwie i dwa na Ukrainie. Na tym rozwój licencyjnych sklepów się nie zakończy.
Jesteśmy w trakcie zaawansowanych rozmów z przedstawicielami z Belgii. Tam jesienią ma powstać nasz pierwszy franczyzowy sklep — twierdzi Katarzyna Nowicka.
Na drugą połowę roku firma zapowiada otwarcie kolejnych licencyjnych placówek na Litwie i Ukrainie.

Więcej: Magdalena Laskowska,"Puls Biznesu" 18 stycznia 2006 r.
Puls Biznesu

POPULARNE NA FORUM

Zarobić na stylu

I like your post. It really useful with me. Thanks for sharing these useful information! - spotify web player

40 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

This really interesting post. Thanks for sharing! - hotmail login

18 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

Ja mam 2-3 wytypowane modele, konkretny rozmiar i po prostu poluję na okazje online (szukając po nazwie + rabat, promocja, zniżka itp.)

18 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Bershka w franczyzie

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

2 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Hurtownik - opinie

ja mogę polecić hurtownię odzieży Beta Plus: https://www.hurt-odziez.pl/kontakt. Tanio, sprawna obsługa i szybka dostawa.

12 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Oczywiście że warto, ale należy pamiętać że kluczem do sukcesu jest dobra hurtownia odzieży, która musi mieć towar dobrej jakości w modnych fasonach i dobrych cenach...

69 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Do otwarcia sklepu internetowe z odzieżą niezbędne jest kilka elementów. 1. Dobra platforma sprzedażowa okraszona atrakcyjną grafiką 2. Dobra hurtownia odzieży...

21 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Medicine zamiast Reportera

Medicin ściąga towar z Indii, zapewne nie dla wyjątkowych tkanin i wykonania tylko leci po kosztach. Kupiłam spodnie, które nawet po praniach farbują skórę, dziwnie...

4 wypowiedzi
ostatnia 11.07.2018