Pierwszy sklep sportowego giganta

Poniedziałek
23.01.2006
Łódzka Manufaktura to pierwsza lokalizacja salonu marki Intersport. Otwarcie centrum handlowego planowane jest na koniec kwietnia 2006.
 

Do końca roku sieć specjalistycznych sklepów sportowych Intersport będzie liczyć 15 własnych salonów o łącznej powierzchni sprzedaży 14100 m2. Firma Kontekst zakończyła już projektowanie salonu pilotażowego w największej galerii handlowej w Łodzi i przygotowała projekt kolejnego salonu Intersport w Galerii Krakowskiej, której otwarcie zaplanowano na 5 października 2006.

Sklepy Intersport to lokale o średniej powierzchni 1000 m2 zlokalizowane w prestiżowych Centrach Handlowych gwarantujących szybki zwrot zainwestowanych środków.

Szeroki wybór

Intersport jako wielkopowierzchniowy sklep multibrandowy posiada szeroki wybór marek i różnorodnych produktów zaspokajających potrzeby klientów hołdujących sportowemu trybowi życia.

Fachowa obsługa

Intersport kładzie nacisk na fachową obsługę klienta nie ograniczając się jedynie do sprzedaży. Wyrazem tej filozofii jest nowoczesny serwis techniczny. Pomieszczenie serwisu jest całkowicie przeszklone i dobrze oświetlone. Widoczne działanie zautomatyzowanych linii serwisowych i pracowników serwisu wzbudza u klientów zaufanie do firmy.

Ekspozycja produktów

Artykuły sportowe i odzież grupowane są wg marki, sezonu i przeznaczenia. Powierzchnia sklepu podzielona jest na tematyczne zatoki, które pozwalają klientowi skupić się na wybranej grupie produktów lub marek. Każdy lokal ma wyznaczoną ścieżkę klienta, która prowadzi po całym sklepie nie omijając żadnej z zatok. Ścieżka klienta oprowadzając gości zgodnie z regułą prawej ręki kończy swój bieg przed wyjściem, w strefie kasy, gdzie dokonuje się zakupu. Wzdłuż wyznaczonej trasy zawieszone są plansze informujące klienta o promocjach, akcjach marketingowych i innych działaniach sieci Intersport. Powyżej eksponowanych produktów umieszczone są znaki firmowe i materiały promocyjne w postaci grafik i plakatów.

Zmiana sezonu

Salon sportowy Intersport zmienia się wraz ze zmianą sezonu. Rozszerzają się grupy produktów związane z jednym sezonem kosztem innych grup. Wiodące w danym sezonie produkty umieszczane są w witrynie i w przedniej części lokalu tak by były dobrze widoczne z pasażu i wzbudzały zainteresowanie klienta.

Info: Kontekst


POPULARNE NA FORUM

Sklep z bielizną w dużej galerii - opłaca się?

Z tego co widzę to żona bieliznę zamawia w sieci, głównie tutaj https://ekskluzywna.pl/ Moim zdaniem coraz więcej biznesów będzie przenosić się do internetu, bo jest...

14 wypowiedzi
ostatnia 19.07.2018
Zarobić na stylu

I like your post. It really useful with me. Thanks for sharing these useful information! - spotify web player

40 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

This really interesting post. Thanks for sharing! - hotmail login

18 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

Ja mam 2-3 wytypowane modele, konkretny rozmiar i po prostu poluję na okazje online (szukając po nazwie + rabat, promocja, zniżka itp.)

18 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Bershka w franczyzie

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

2 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Hurtownik - opinie

ja mogę polecić hurtownię odzieży Beta Plus: https://www.hurt-odziez.pl/kontakt. Tanio, sprawna obsługa i szybka dostawa.

12 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Oczywiście że warto, ale należy pamiętać że kluczem do sukcesu jest dobra hurtownia odzieży, która musi mieć towar dobrej jakości w modnych fasonach i dobrych cenach...

69 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Do otwarcia sklepu internetowe z odzieżą niezbędne jest kilka elementów. 1. Dobra platforma sprzedażowa okraszona atrakcyjną grafiką 2. Dobra hurtownia odzieży...

21 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018