50 km i jest Maxi Moda

Środa
01.03.2006
50 km, a nie jak dotychczas 200 będzie pokonywać każda z klientek Maxi Moda, sieci butików z odzieżą w dużych rozmiarach – taki cel chcieliby osiągnąć właściciele sieci.
 

– Cały czas poszukujemy partnerów sieci. Prowadzimy już rozmowy z kilkoma potencjalnymi właścicielami przyszłego salonu Maxi Moda w Toruniu i Krakowie – mówi Anna Bombała, przedstawicielka sieci, dla której marzec rozpoczął się obiecująco. Na warszawskim Bemowie uruchomiono nowy salon firmowy, za kilka dni zacznie działać kolejny sklep w Łomiankach.

Dzięki nowym inwestycjom sieć będzie liczyć 22 punkty funkcjonujące na terenie całego kraju. 16 z nich to sklepy firmowe, w 6 lokalizacjach działają stoiska w sklepach multibrandowych. Wszystkie działają na zasadach partnerstwa. Kwota inwestycji, jaką powinni dysponować chętni do otwarcia sklepu pod szyldem Maxi Moda waha się od 80 tys. do 100 tys. zł.


NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Firma z napędem elektrycznym /14.06.2018

O planach rozwoju sieci salonów sprzedaży jednośladów elektrycznych i hybrydowych opowiada Jakub Czarny, prezes Scoopper.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.