Poniedziałek
27.03.2006
Brytyjska sieć klubów fitness wchodzi na polski rynek. Pierwsze kluby zostaną otwarte w Galerii Mokotów i centrum handlowym Arkadia w Warszawie. Otwarcie planowane jest na drugą połowę roku.
 

Firma Holmes Place została założona przez Allana Fishera w 1980 roku. Pierwszy klub otwarto w Londynie. Obecnie firma rozwija dwie sieci fitness klubów – Holmes Place oraz Shape Fitness Clubs. Holmes Place to ekskluzywne kluby odnowy i rekreacji, które zlokalizowane są w hotelach. W Polsce pierwszy taki klub zostanie otwarty w hotelu Hilton (przedstawiciele firmy nie podają jeszcze daty otwarcia). Natomiast kluby Shape Fitness zlokalizowane są przede wszystkim w centrach handlowych. W drugiej połowie roku planowane jest otwarcie klubów w Galerii Mokotów oraz Arkadii w Warszawie.

Obecnie firma Holmes Place posiada ponad 100 klubów i obsługuje około 400 tysięcy klientów.


NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.

Biznesplan: jak policzyć przyszłe zyski /16.03.2009

Zanim zainwestujemy we własny biznes spróbujmy oszacować jego rentowność.