14.04.2006

Collagena botoXeXpress w katalogu franczyz i systemów partnerskich

W katalogu franczyz i systemów partnerskich prezentujemy klinikę medycyny estetycznej Collagena botoXeXpress.

Collagena botoXeXpress to klinika medycyny estetycznej zajmująca się wygładzaniem cery bez skalpela. Wyspecjalizowała się w zabiegach odmładzających, do wykonywania których używa m.in.: botoksu, aquamidu, juvedermu, relastyny. W gabinecie kliniki można poddać się wygładzaniu i wypełnianiu zmarszczek na stałe, a także powiększyć wargi lub wymodelować usta.

Firma powstała w 1996 roku w Warszawie. Posiada jak na razie jedną placówkę własną, ale chce się rozwijać w Polsce poprzez franczyzę. Docelowo ma powstać ok. 20 klinik. Collagena/botoXeXpress planuje także ekspansję na rynkach krajów ościennych: Czechach, Litwie, Łotwie i Estonii.

Za przystąpienie do sieci potencjalny franczyzobiorca musi zapłacić 18 tys. Euro. Do tego doliczyć należy koszty wyposażenia kliniki – 10-15 tys. Euro za urządzenie pokoju przyjęć i gabinetu zabiegowego oraz reklamę regionalną w pierwszym miesiącu po podpisaniu umowy. Stała, miesięczna opłata bieżąca waha się w granicach 500-800 Euro. Za licencję master na kraj za granicą biorca zapłaci od 100 do 200 tys. Euro, w zależności od wielkości państwa i liczby jego mieszkańców.

(agaka)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Agnieszka Turska

dziennikarz
Napisz do autora