16.05.2006

House przerabia ubrania

W sieci sklepów House rozpoczęła się nowa akcja „Przerób ciuchy po swojemu”, organizowana wspólnie z Heyah. Klienci sami będą mogli tworzyć wyjątkowe ubrania.

Akcja skierowana jest do wszystkich osób, którym znudziły się „standardowe” ubrania. Dzięki tzw. customizacji, czyli indywidualnej stylizacji ubrań, sieć należąca do spółki Artman oferuje klientom możliwość samodzielnego projektowania ubrań. We wszystkich salonach House można już znaleźć specjalne zestawy Hand Made z akcesoriami do stylizacji ubrań.

Zainteresowani mogą wybierać spośród kilku zestawów, z których każdy zawiera pakiet różnych gadżetów do przerabiania ubrań. Wśród nich znajdują się: mazaki do nanoszenia wzorów na materiał, szablony, które pomogą uzyskać precyzyjny kształt wzoru, pumeks do uzyskiwania efektu wytarcia, koraliki, cekiny, wpinki oraz specjalnie zaprojektowane na tę okazję naszywki. Dodatkowo, organizatorzy ogłosili konkurs na najefektowniej zmienione ciuchy za pomocą gadżetów z zestawów Hand Made. Jednym z celów kampanii jest wzmocnienie świadomości marki.