House przerabia ubrania

Wtorek
16.05.2006
W sieci sklepów House rozpoczęła się nowa akcja „Przerób ciuchy po swojemu”, organizowana wspólnie z Heyah. Klienci sami będą mogli tworzyć wyjątkowe ubrania.
 

Akcja skierowana jest do wszystkich osób, którym znudziły się „standardowe” ubrania. Dzięki tzw. customizacji, czyli indywidualnej stylizacji ubrań, sieć należąca do spółki Artman oferuje klientom możliwość samodzielnego projektowania ubrań. We wszystkich salonach House można już znaleźć specjalne zestawy Hand Made z akcesoriami do stylizacji ubrań.

Zainteresowani mogą wybierać spośród kilku zestawów, z których każdy zawiera pakiet różnych gadżetów do przerabiania ubrań. Wśród nich znajdują się: mazaki do nanoszenia wzorów na materiał, szablony, które pomogą uzyskać precyzyjny kształt wzoru, pumeks do uzyskiwania efektu wytarcia, koraliki, cekiny, wpinki oraz specjalnie zaprojektowane na tę okazję naszywki. Dodatkowo, organizatorzy ogłosili konkurs na najefektowniej zmienione ciuchy za pomocą gadżetów z zestawów Hand Made. Jednym z celów kampanii jest wzmocnienie świadomości marki.


POPULARNE NA FORUM

Sklep z bielizną w dużej galerii - opłaca się?

Z tego co widzę to żona bieliznę zamawia w sieci, głównie tutaj https://ekskluzywna.pl/ Moim zdaniem coraz więcej biznesów będzie przenosić się do internetu, bo jest...

14 wypowiedzi
ostatnia 19.07.2018
Zarobić na stylu

I like your post. It really useful with me. Thanks for sharing these useful information! - spotify web player

40 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

This really interesting post. Thanks for sharing! - hotmail login

18 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

Ja mam 2-3 wytypowane modele, konkretny rozmiar i po prostu poluję na okazje online (szukając po nazwie + rabat, promocja, zniżka itp.)

18 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Bershka w franczyzie

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

2 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Hurtownik - opinie

ja mogę polecić hurtownię odzieży Beta Plus: https://www.hurt-odziez.pl/kontakt. Tanio, sprawna obsługa i szybka dostawa.

12 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Oczywiście że warto, ale należy pamiętać że kluczem do sukcesu jest dobra hurtownia odzieży, która musi mieć towar dobrej jakości w modnych fasonach i dobrych cenach...

69 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Do otwarcia sklepu internetowe z odzieżą niezbędne jest kilka elementów. 1. Dobra platforma sprzedażowa okraszona atrakcyjną grafiką 2. Dobra hurtownia odzieży...

21 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018