Intersport wśród łódzkich salonów sportowych

Czwartek
18.05.2006
Sieć specjalistycznych sklepów sportowych Intersport uruchomiła w Łodzi nowy salon sprzedaży.
 

Liczący ok. 900 m2 jedenasty sklep sieci uruchomiono w Manufakturze w Łodzi. Tym samym, powierzchnia handlowa dotychczas uruchomionych sklepów tej sieci wynosi łącznie 9018 m2. Do końca roku Intersport będzie mieć co najmniej 14 własnych salonów o łącznej powierzchni sprzedaży 12316 m2. Firma Kontekst, która zajmowała się projektowaniem wszystkich sklepów Intersport-Polska przygotowuje trzy kolejne projekty. Dwa z nich uzyskały już akceptację wynajmujących powierzchnię handlową w warszawskim centrum Złote Tarasy oraz w Galerii Krakowskiej. W przyszłości Intersport planuje rozwijać sieć na zasadach franczyzy.


NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.

Biznesplan: jak policzyć przyszłe zyski /16.03.2009

Zanim zainwestujemy we własny biznes spróbujmy oszacować jego rentowność.