30.05.2006

Zaproszamy na warsztaty dla Franczyzodawców i Firm Agencyjnych

Spółka konsultingowa PROFIT system, Polska Organizacja Franczyzodawców oraz Telekomunikacja Polska - główny partner spotkania, serdecznie zapraszają na Warsztaty dla franczyzodawców i firm agencyjnych oraz Spotkanie inauguracyjne Polskiej Organizacji Franczyzodawców. Spotkanie odbędzie się 7 czerwca 2006r.

Osoby zainteresowane spotkaniem prosimy o kontakt z Kingą Wojciechowską: tel. 022-665-88-22 wew. 112, e-mail: kwojciechowska@profitsystem.pl


Plan spotkania

Część I: Pozyskiwanie franczyzobiorców i komunikacja z mediami
Prowadzi Arkadiusz Słodkowski, dyrektor PROFIT system

9.15
Powitanie gości

9.30-10.45
Jak skutecznie promować koncept franczyzowy? Jak pozyskiwać franczyzobiorców spełniających określone kryteria? Panel z udziałem franczyzodawców. Sytuacja kryzysowa w sieci i radzenie sobie z konfliktem – komunikacja z franczyzobiorcami, komunikacja z mediami.

11.00-12.00
Sieć w sieci Telekomunikacja Polska dla firm franczyzowych

12.00-12.30
Przerwa kawowa

Część II: Przygotowujemy umowę franczyzową i podręcznik operacyjny
Prowadzi Karina Korczyńska, konsultant PROFIT system

12.30-13.15
Co powinna zawierać dobra umowa franczyzowa? Kary umowne i premie – kiedy potrzebny jest kij, a kiedy marchewka? Co powinien zawierać podręcznik operacyjny, aby był pomocny dla franczyzobiorcy i poprawiał jakość funkcjonowania systemu franczyzowego? Czy konieczne jest przygotowanie dodatkowych instrukcji? Jak często należy aktualizować podręcznik operacyjny?

13.15-14.15
Obiad

Część III: Sesja inauguracyjna Polskiej Organizacji Franczyzodawców
Prowadzi przedstawiciel Zarządu Polskiej Organizacji Franczyzodawców

14.15-14.45
Czy franczyzodawcy mają wspólne interesy, których może bronić wspólna organizacja? Czy warto dbać o wysoki prestiż franczyzy w Polsce? Co zrobiła POF i co planuje w najbliższej przyszłości?

Część IV: Ile kosztuje franczyza?
Prowadzi Michał Wiśniewski, dyrektor operacyjny PROFIT system

14.45-16.00
Jak przekonać franczyzobiorcę do zainwestowania? Ile i za co są skłonni płacić franczyzobiorcy? Jak przedstawiać informacje finansowe i przekonywać franczyzobiorców do inwestycji. Jak sprzedać polską franczyzę za granicą?

16.00
Zakończenie spotkania

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Kinga Wojciechowska

doradca we franczyzie
Napisz do autora