Wtorek
30.05.2006
Prywatny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne Damiana podpisał pierwszą umowę franczyzową. Biorcą licencji CMD została spółka Medycyna z Białegostoku.
 

Pierwsza franczyzowa przychodnia CMD działa pod szyldem i używa logo Damiana. Na razie świadczy usługi diagnostyczne i ambulatoryjne, ale wkrótce ma rozszerzyć ofertę. Właściciel przychodni będzie odprowadzał do centrali prowizję od obrotu - w zamian otrzymując pomoc w dostosowaniu profilu działalności, szkoleniu personelu i zarządzaniu placówką. Franczyzodawca otrzymał również wsparcie w sprawie doboru urządzeń medycznych oraz częściową refundację zakupu.

Centrum Medyczne Damian poszukuje franczyzobiorców we wszystkich regionach Polski. Preferowane lokalizacje to m.in. Opole, Kielce, Płock, Bydgoszcz i inne miasta średniej wielkości.


NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Jaki biznes się opłaci w 2018? /01.12.2017

Sprawdziliśmy, w jaki biznes warto zainwestować w nadchodzącym roku. Tłumaczymy, jak otworzyć i z sukcesem prowadzić spaghetterię, sklep z bielizną, pączkarnię, agencję Mikołajów, park trampolin oraz firmę sprzedającą kosze prezentowe. Opisujemy też sprawdzone franczyzy z branży usługowej. Radzimy, jak przeprowadzić remanent w firmie.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.