Z Europy do Rybnika

Środa
31.05.2006
Sieć domów mody C&A otworzy nową placówkę na Górnym Śląsku. Dwupiętrowy sklep zajmie powierzchnię ok. 2 tys. m2 w centrum handlowym Focus Park Rybnik.
 

Rybnicki salon odzieżowy będzie jedenastym sklepem otworzonym w Polsce przez międzynarodową sieć domów mody C&A (5 salonów firmowych działa w Warszawie i po jednym w Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach i Łodzi).

Należąca do COFRA Holdingu AG. sieć zajmuje się dystrybucją 10 marek (w tym Clockhouse i Westbury) oraz zarządza około tysiącem sklepów w 13 krajach Europy m.in. w Niemczech, Holandii, Belgii, Austrii, w Czechach i na Węgrzech.

Oprócz sklepu C&A, w centrum handlowym Focus Park Rybnik znajdzie się ponad 80 sklepów i punktów usługowych m.in. Smyk, delikatesy Alma, EMPiK, Cropp Town, Reserved, Esotiq, Orsay, Douglas, Apart, Solar, CCC oraz nowa marka firmy, Diverse, House, New Yorker, In Medio, Promod, Vistula, Wittchen, Reporter, Intermoda, Pretty Girl, Vision Express, Mix Electronics, Wojas, Panda, Troll i Euroapteka.


NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Jaki biznes się opłaci w 2018? /01.12.2017

Sprawdziliśmy, w jaki biznes warto zainwestować w nadchodzącym roku. Tłumaczymy, jak otworzyć i z sukcesem prowadzić spaghetterię, sklep z bielizną, pączkarnię, agencję Mikołajów, park trampolin oraz firmę sprzedającą kosze prezentowe. Opisujemy też sprawdzone franczyzy z branży usługowej. Radzimy, jak przeprowadzić remanent w firmie.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.