28.06.2006

North Fish wchodzi do miast

Właściciel sieci restauracji North Fish planuje budowę ogólnopolskiej sieci gastronomicznej oferującej dania z ryb i owoców morza.

Strategia działania firmy North Fish Polska jest długofalowa i zależy w znacznym stopniu od tempa budowy centrów handlowych – lokalizacji, w których planowane są otwarcia nowych punktów. W maju ruszyły restauracje w łódzkiej Manufakturze oraz w centrum handlowym Galeria Pomorska w Bydgoszczy. W listopadzie br. zostanie uruchomiona restauracja w Pasażu Świętokrzyskim w Kielcach. Firma podpisała również umowę najmu powierzchni w Pasażu Grunwaldzkim we Wrocławiu. Kolejne zaczną działać wiosną 2007 roku w centrach Plaza w Rybniku, Sosnowcu oraz w Lublinie.

Właściciele sieci gastronomicznej, która aktualnie liczy 7 punktów uruchamiają lokale w obiektach handlowych, ale biorą również pod uwagę lokalizacje przy głównych ulicach handlowych i miejscach atrakcyjnych turystycznie (jedna restauracja sieci działa przy Rynku Głównym w Krakowie). Docelowo, restauracje North Fish mają pojawić się we wszystkich większych miastach Polski.