10.07.2006

Galeria Prezentów w łódzkiej Manufakturze

Pod koniec czerwca oficjalnie otwarto pierwszy w Łodzi butik Galerii Prezentów.

Właścicielka punktu w Łodzi już wcześniej miała doświadczenia z franczyzą - razem z mężem prowadziła stację benzynową pod szyldem jednej z sieci franczyzowych. W zeszłym roku postanowiła się usamodzielnić i założyć własny biznes. Rozważała kilka możliwości, między innymi otwarcie partnerskiej placówki banku. Ostateczny wybór padł jednak na Galerię Prezentów. Pół roku oczekiwania na otwarcie największego centrum handlowo - rozrywkowego w Polsce opłacało się i w tej chwili łódzki butik działa już pełną parą.

Tym samym sieć franczyzowa Galeria Prezentów liczy już 9 punktów, z czego dwa należą do franczyzodawcy. Pozostałe zlokalizowane w Krakowie, Katowicach, Zabrzu, Poznaniu, Warszawie, Piasecznie i Łodzi należą do franczyzobiorców.

Równolegle z rozwojem sieci rozwija się także oferta Galerii Prezentów. W sklepach oprócz artykułów piśmienniczych, galanterii skórzanej można także znaleźć m.in. szklane figurki, starodruki, minibarki w kształcie globusów i kule ziemskie ze szlachetnych kamieni. Amatorów przyciągają także akcesoria do cygar, win, czy porcelanowe filiżanki.

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Kinga Wojciechowska

doradca we franczyzie
Napisz do autora