14.07.2006

Otwórz sobie Galerię Prezentów

Parta, właściciel konceptu franczyzowego Galeria Prezentów, zarezerwowała dla swoich biorców lokalizacje w centrach handlowych w kilku miastach w Polsce.

W przypadku konceptów handlowych, takich jak Galeria Prezentów, dla osiągnięcia zakładanych zysków istotna jest dobra lokalizacja punktu. - Galerie Prezentów otwieramy od kwietnia 2005r. Bardzo często w rozmowach z potencjalnymi franczyzobiorcami okazywało się, że główną barierą przed podjęciem współpracy jest brak odpowiedniego lokalu – wyjaśnia przyczynę takich działań Paweł Klimek, dyrektor ds. sprzedaży licencji w firmie Parta.

Najlepszą i sprawdzoną lokalizacją dla Galerii Prezentów jest centrum handlowe, jednak w negocjacjach z nim pojedynczy przedsiębiorca stoi na słabszej pozycji. Dlatego warunki najmu negocjuje Parta. Ponadto franczyzodawca zdecydował się wspierać przyszłych biorców licencji rezerwując dla nich powierzchnie pod punkty sieci w różnych centrach handlowych. Aktualnie na zainteresowanych prowadzeniem biznesu pod szyldem Galeria Prezentów czekają lokalizacje w Gliwicach, Lublinie, Toruniu i w Szczecinie.

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Kinga Wojciechowska

doradca we franczyzie
Napisz do autora