Środa
19.07.2006
19 lipca 2006 roku w Bydgoszczy rozpoczęła działalność trzecia w Polsce stacja benzynowa przy hipermarkecie Hypernova. Dwie pozostałe mieszczą się w Kędzierzynie-Koźlu i Sochaczewie.
 

Samoobsługowa stacja benzynowa przy Hypernovej w Bydgoszczy (ul. Skarżyńskiego 2) jest wyposażona w 3 dystrybutory, a do dyspozycji klientów oddano 6 stanowisk. Na stacji pracuje sześcioosobowa załoga.
Stacja uzupełni i uatrakcyjni ofertę Hypernovej – mówi Zbigniew Kożuchowski, dyrektor hipermarketu Hypernova. – Mieszkańcy Bydgoszczy mogą być pewni, że będziemy sprzedawać paliwo w bardzo atrakcyjnych cenach - dodaje.

Ci wszyscy, którzy zatankują na nowej stacji, otrzymają specjalne zniżki na zakupy w Hypernovej – za paragon ze stacji na kwotę minimum 80 zł klient otrzyma bon na 5 zł, za 160 zł – 10 zł do zrealizowania w Hypernovej. Również dla klientów hipermarketu przygotowano wyjątkową ofertę – otrzymają oni atrakcyjne rabaty na paliwo. Jeśli na zakupy w Hypernovej wydadzą minimum 80 zł – otrzymają upust w wysokości 5 groszy na 1 litrze, za 160 zł wydanych w hipermarkecie – 10 groszy upustu na każdym litrze paliwa.