Środa
19.07.2006
Przez 5 dni po otwarciu w nowej pralni 5aSec w Zgorzelcu garderoba klientów prana była do godz. 3 - 4 nad ranem. Nową franczyzową placówkę sieci otwarto w Galerii Słowiańskiej.
 
bar Asia to Go

Wydłużone godziny pracy były efektem promocji przygotowanej na otwarcie nowej pralni 5aSec i związanej z nią dużej liczby zamówień. Jednak firma stawia nie tylko na rozwój jednostek franczyzowych. Ostatnio, sieć własna powiększyła się o zakupioną pralnię w M1 w Radomiu. Za kilka tygodni punkt ten będzie pracował pod szyldem i według technologii 5aSec.
Obecnie polski oddział międzynarodowej sieci 5aSec liczy ponad 70 punktów w całej Polsce. Strategia działania sieci zakłada jednak dalszy rozwój.

Asia to Go, bar szybkiej obsługi z chińskim jedzeniem


- Szukamy przede wszystkim franczyzobiorców do nowo powstających centrów handlowych, z którymi mamy podpisane umowy najmu. Sprzedajemy markę i technologię istniejącym pralniom w wyjątkowych lokalizacjach oraz podejmujemy współpracę z właścicielami lokali własnych w centrach miast, którzy chcą w nich prowadzić swoje placówki – mówi Joanna Nizińska, dyrektor działu franczyzy 5aSec Polska.

Aby uruchomić pralnię 5aSec, potrzeba min. 100 tys. zł kapitału własnego (resztę finansuje kredyt lub leasing). Okres zwrotu z inwestycji jest uzależniony od trafności lokalizacji i waha się od 24 do 48 miesięcy.