27.07.2006

Indywidualne programy treningowe

Na ponad miesiąc przed oficjalnym otwarciem ruszyła akcja opracowywania indywidualnych programów treningowych dla klubowiczów Shape Fitness Clubs.

Przedsięwzięcie zakończy się z dniem otwarcia w Galerii Mokotów pierwszego klubu, należącego do grupy Holmes Place. Ma to nastapić pod koniec sierpnia.

Programy treningowe są opracowywane dla każdego z uczestników indywidualnie, na podstawie wywiadów z klubowiczami oraz danych medycznych. Przy ustalaniu programu określa się cele treningu oraz czas ich realizacji. Istotną rolę w tworzeniu profilu uczestnika zajęć odgrywają jego dotychczasowe doświadczenia, stopień aktywności, a także preferencje czasowe. Przeprowadza się podstawowe badania jak pomiar wagi, tkanki tłuszczowej, mierzone jest tętno i ciśnienie krwi. Akcja ta ma na celu przygotowanie planów treningowych już teraz, aby były gotowe dla każdego klubowicza w momencie otwarcia klubu.

W klubach o powierzchni ponad 1,75 tys. m2 do dyspozycji będzie maszyna do ćwiczeń wibracyjnych Power Plate – zupełna nowość na polskim rynku. Oprócz ćwiczeń na siłowni firma oferuje inne rodzaje zajęć – klasy taneczne oraz treningi body&mind typu joga, tai chi i pilates.

Sieć Shape Fitness Clubs należąca do międzynarodowej grupy Holmes Place, rozpoczęła swoją ekspansję w Polsce. Firma działająca na rynkach Europy, Stanów Zjednoczonych i Izraela posiada ponad 100 ekskluzywnych klubów rekreacyjnych. W tym roku mają powstać kolejne, tym razem również na terenie naszego kraju. Wraz z końcem sierpnia zostanie otwarta placówka w jednym z najpopularniejszych centrów handlowych w Warszawie – w Galerii Mokotów. Kolejna, w późniejszym terminie, powstanie w CH Arkadia.

(agaka)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Agnieszka Turska

dziennikarz
Napisz do autora