Wirtualnie i w realu

Środa
23.08.2006
Około 96 proc. klientów MultiBanku korzysta z usług banku poprzez Internet. Jednak w momentach przełomowych decyzji klienci preferują bezpośredni kontakt z doradcą. Między innymi dlatego bank powiększa sieć swoich placówek.
 

Jak zapewniają przedstawiciele MultiBanku, najlepsze efekty daje połączenie obydwu kanałów kontaktu z klientem: wirtualnego i bezpośredniego. Tłumaczą, że mimo wzrostu znaczenia bankowości internetowej, wciąż duże znaczenie dla klienta mają spotkania z doradcami. Dlatego, w ramach strategii rozwoju, instytucja zamierza powiększać sieć placówek bankowych.
- Oprócz istniejących 83 placówek (43 własnych punktów i 40 placówek partnerskich), powstanie 56 nowych oddziałów, w tym 30 Centrów Usług Finansowych powstających w miastach powyżej 100 tys. mieszkańców i prowadzonych przez bank oraz 26 placówek partnerskich, lokowanych w miejscowościach od 20 do 100 tys. mieszkańców – mówi Weronika Jakubowska-Seneczko z Multibanku.

Przedsiębiorca, który zdecyduje się na współpracę z MultiBankiem musi uiścić opłatę wstępną w wysokości 35 tys. zł oraz zobowiązuje się do wpłacenia kaucji zabezpieczającej - 30 tys. zł. W zamian otrzyma od banku know-how i prawo do działania pod szyldem MultiBanku. Partner musi dodatkowo dysponować środkami finansowymi (około 60 tys. zł) na prowadzenie placówki w pierwszych miesiącach od uruchomienia. Partnerzy zarabiają na sprzedaży produktów i usług banku (procentowy udział w opłatach, prowizjach i marżach).


NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Jaki biznes się opłaci w 2018? /01.12.2017

Sprawdziliśmy, w jaki biznes warto zainwestować w nadchodzącym roku. Tłumaczymy, jak otworzyć i z sukcesem prowadzić spaghetterię, sklep z bielizną, pączkarnię, agencję Mikołajów, park trampolin oraz firmę sprzedającą kosze prezentowe. Opisujemy też sprawdzone franczyzy z branży usługowej. Radzimy, jak przeprowadzić remanent w firmie.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.

POPULARNE NA FORUM

Planuję założyć własną działalność - od czego zacząć?

Na pewno warto wyposażać się w różnego rodzaju narzędzia, które pomogą usprawnić naszą pracę :) Ja na przykład korzystam z ticketing system od...

95 wypowiedzi
ostatnia 20.06.2018
Sklep muzyczny

Cześć, znalazłem fajny sklep muzyczny Tryton Music , można w nim przez internet zamawiać potrzebne nam rzeczy różne sprzęty oraz inne. Szeroki asortyment sklepu można...

1 wypowiedzi
ostatnia 20.06.2018
Planuję założyć własną działalność - od czego zacząć?

Musisz pamiętać o wielu rzeczach. Wszystko zależy od profilu Twojej działalności. Jeśli chcesz działać w branży IT to kup sprzęt, jeśli e-commerce to zainwestuj w...

95 wypowiedzi
ostatnia 20.06.2018
Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

Cool stuff you have and you keep overhaul every one of us Beets

58 wypowiedzi
ostatnia 20.06.2018
Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

Cool stuff you have and you keep overhaul every one of us Beets

58 wypowiedzi
ostatnia 20.06.2018
Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

Congrats on having such well managed site! It has good looks and contains informative content as well.We are an online platform where students check & write reviews for...

58 wypowiedzi
ostatnia 20.06.2018
Damskie torebki

Ja torebki kupuję w sieciówkach. Nie widzę nic ciekawego w tym, żeby mieć bardzo drogie. Oczywiście jest to świetna sprawa, mam dwie droższe, ale raczej staram się, by...

19 wypowiedzi
ostatnia 18.06.2018
Skuteczna i tania reklama małej firmy

Można postawić na reklamę świetlną czy litery przestrzenne. Nam litery podświetlane wykonała firma https://reklama-bielsko.com/ Mamy też od nich reklamę na...

402 wypowiedzi
ostatnia 18.06.2018