Licencja Palmers dla EM&F

Poniedziałek
11.09.2006
Na co najmniej dekadę Palmers, marka bielizny damskiej, kostiumów kąpielowych i wyrobów pończoszniczych trafi do portfela marek Grupy EM&F.
 

Austriacka grupa Palmers Textil AG, właściciel marki Palmers zawarła umowę franczyzową ze spółką Ultimate Fashion należącą do Grupy EM&F. Umowa gwarantuje wyłączną licencję na okres 10 lat na otwieranie i prowadzenie sklepów pod marką Palmers w Polsce. Licencjobiorca planuje otworzyć ok. 15 sklepów w okresie najbliższych kilku lat. Pierwszy nowy salon marki powstanie w centrum Złote Tarasy w Warszawie. Zostanie on zrealizowany według koncepcji opracowanej jesienią 2005 r. przez właściciela marki.

Licencjodawca od kilku miesięcy poszukiwał nowego biorcy na terenie naszego kraju. Poza Polską produkty sygnowane marką Palmers sprzedawane są w 324 salonach w 17 krajach na świecie. Co roku przyciągają 45 milionów klientów.

Grupa EM&F ma w swoim portfelu sieci handlowe Empik, Smyk i Galerię Centrum. Poza tym zarządza siecią odzieży markowej Mango, Hugo Boss, Esprit, Mexx i Zara oraz sieciami szkół językowych Empik i Speak Up. O EM&F pisaliśmy w 20 numerze Franchising Info.

(AW)


POPULARNE NA FORUM

Sklep z bielizną w dużej galerii - opłaca się?

Z tego co widzę to żona bieliznę zamawia w sieci, głównie tutaj https://ekskluzywna.pl/ Moim zdaniem coraz więcej biznesów będzie przenosić się do internetu, bo jest...

14 wypowiedzi
ostatnia 19.07.2018
Zarobić na stylu

I like your post. It really useful with me. Thanks for sharing these useful information! - spotify web player

40 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

This really interesting post. Thanks for sharing! - hotmail login

18 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

Ja mam 2-3 wytypowane modele, konkretny rozmiar i po prostu poluję na okazje online (szukając po nazwie + rabat, promocja, zniżka itp.)

18 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Bershka w franczyzie

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

2 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Hurtownik - opinie

ja mogę polecić hurtownię odzieży Beta Plus: https://www.hurt-odziez.pl/kontakt. Tanio, sprawna obsługa i szybka dostawa.

12 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Oczywiście że warto, ale należy pamiętać że kluczem do sukcesu jest dobra hurtownia odzieży, która musi mieć towar dobrej jakości w modnych fasonach i dobrych cenach...

69 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Do otwarcia sklepu internetowe z odzieżą niezbędne jest kilka elementów. 1. Dobra platforma sprzedażowa okraszona atrakcyjną grafiką 2. Dobra hurtownia odzieży...

21 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018