09.10.2006

Wzmocniona Polska Organizacja Franczyzodawców

28 września do grona członków POF dołączyły trzy nowe sieci: YES Sklepy Jubilerskie, Green Way (restauracje wegetariańskie) i Pizzeria Presto. Rekrutacja kolejnych członków trwa.

To nie jedyne zmiany. 27 października członkowie POF spotkają się na Zwyczajnym Walnym Zebraniu, podczas którego będą omawiać m.in. zmiany w statucie organizacji umożliwiające przyjęcie do POF sieci agencyjnych, które ostatnio bardzo dynamicznie się rozwijają. Doświadczenie ostatnich lat pokazuje, że część sieci agencyjnych organizuje swoje systemy na kształt sieci franczyzowych, różniąc się od tych ostatnich często jedynie sposobem rozliczeń.

Certyfikat dla najlepszych

Podczas Walnego Zebrania zostaną także uzgodnione zasady certyfikacji sieci franczyzowych i agencyjnych należących do POF. Zarząd Organizacji wyróżniać będzie najlepsze sieci franczyzowe i agencyjne, których biorcy działają aktywnie od minimum dwóch lat oraz które uzyskają pozytywny wynik audytu przeprowadzonego na zlecenie Zarządu POF.

Spotkanie branżowe

Kolejnym novum w tym roku były warsztaty dla franczyzodawców, którym patronowała POF. Impreza organizowana przez PROFIT system była pierwszym spotkaniem branżowym, w którym uczestniczyło prawie 150 osób z 90 sieci.

POF na Salonie

POF po raz czwarty jest patronem Salonu Franchisingu, jedynej branżowej imprezy, na której przedsiębiorcy i osoby planujące prowadzenie własnego biznesu mogą spotkać się z przedstawicielami sieci franczyzowych.

Więcej informacji można znaleźć w nowym serwisie Organizacji: franczyza.org.pl

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Kinga Wojciechowska

doradca we franczyzie
Napisz do autora