Wtorek
10.10.2006
Prezentujemy w katalogu franczyz i systemów partnerskich firmę Organique, która buduje sieć sklepów franczyzowych. Będzie w nich sprzedawać kosmetyki naturalne własnej produkcji.
 
Organique powstała we Wrocławiu jako firma produkująca kosmetyki naturalne. Przez siedem lat działalności rodzinna manufaktura sukcesywnie rozszerzała asortyment, co skłoniło właściciela marki do stworzenia odpowiedniej prezentacji wszystkich produktów. W strategię dalszego rozwoju firma włączyła rozwój sieci sklepów franczyzowych – w całej Polsce i poza granicami kraju. Pierwszy sklep prowadzony przez biorcę licencji działa w Szczawnie Zdroju. Wkrótce powstaną następne placówki - zapowiada pomysłodawca sieci.

- W ciągu dwóch lat chcemy działać w największych miastach Polski, w uzdrowiskach i miejscowościach turystycznych, za kilka miesięcy planujemy też otwarcie pierwszego sklepu w Niemczech – mówi Tomasz Czarski, właściciel Organique.

Przyszły właściciel sklepu powinien dysponować kwotą 25-30 tys. zł na zatowarowanie oraz lokalem o powierzchni od 25 do 60 m2. Koszty remontu i wyposażenia wnętrza według projektu Organique oszacowano na ok. 1300 zł/m2. W zamian firma m.in. pomaga w znalezieniu odpowiedniego lokalu, oferuje korzystne warunki finansowe (wydłuża terminy płatności), nadzoruje działalność sklepu i organizuje cykl szkoleń. Wysokość opłaty wstępnej negocjowana jest z każdym potencjalnym biorcą indywidualnie. Według wstępnych szacunków, koszty uruchomienia sklepu zwrócą się po około 12 miesiącach. (aw)


POPULARNE NA FORUM

Inwestycja w srebro - czy warto?

Ja inwestuję w granulat złota https://mennica-krakowska.pl/index.php?id_category=31&controller=category Srebro jest NIEOPŁACALNE

54 wypowiedzi
ostatnia 23.04.2018
Biżuteria zawsze modna

Ja najczęściej jednak biżuterię kupuję u tradycyjnych jubilerów, ale z tego co widzę to to wygląda bardzo fajnie. Może się kiedyś skuszę.

47 wypowiedzi
ostatnia 30.03.2018
Polacy lubią prezenty

A ja np. nie przepadam, a już szczególnie nie lubię ani otrzymywania, ani składania życzeń. Chyba nie jestem standardową Polką, ale cóż. Każdy ma inne upodobania.

14 wypowiedzi
ostatnia 30.03.2018
Inwestycja w srebro - czy warto?

Warto.Jest to o wiele bezpieczniejsze niż inwestowanie w fundusze inwestycyjne czy w giełde.Jednoczesnie może dać o wiele lepsze dochody niż inwestowanie w lokaty, które...

54 wypowiedzi
ostatnia 30.03.2018
Pan od kosmetyków

To może być ciekawy biznes. Tu chyba potęgą jest Inglot.________________________________pisaniepracdyplomowych.edu.pl

9 wypowiedzi
ostatnia 26.03.2018
Paznokcie w natarciu

To biznes, który nie wymaga wielkiego nakładu finansowego. Kiedyś może w to wejdę._______________________http://pisaniepracdyplomowych.edu.pl

19 wypowiedzi
ostatnia 26.03.2018
Paznokcie w natarciu

Jaki rodzaj manicure jest najsolidniejszy i najlepszy na codzień?

19 wypowiedzi
ostatnia 26.03.2018
Biżuteria zawsze modna

Tutaj nie chodzi nawet o modę. Biżuteria jest sposobem na zachowanie kapitału. Po iluś tam latach nadal będzie coś warta. Pieniądze mogą stracić na wartości przez...

47 wypowiedzi
ostatnia 26.03.2018
zobacz więcej na forum