20.10.2006

FRANCZYZORY 2006 dla najdynamiczniejszych sieci - wręczone

Na Ogólnopolskim Salonie Franchisingu, który odbył się 12-14.10 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie po raz pierwszy w historii rozdano Franczyzory - prestiżowe nagrody dla systemów działających na zasadzie agencji i franczyzy.

Jury, w którego skład wchodzili przedstawiciele Polskiej Organizacji Franczyzodawców oraz redakcji pisma Własny Biznes FRANCHISING, przyznało statuetki firmom rozwijającym się najbardziej dynamicznie - Bankowi BPH oraz Galerii Prezentów.

W uzasadnieniu Jury podała, że system agencyjny Banku BPH otrzymał nagrodę za najwyższą dynamikę rozwoju sieci w okresie boomu i mody na zakładanie bankowych placówek.

Sieć franczyzowa Galeria Prezentów otrzymała nagrodę za atrakcyjną ofertę inwestycyjną dla kandydatów na biorców i za dobrą opiekę nad już działającymi placówkami.


Dyr. Mariusz Bielaszewski z Banku BPH i dyr. Paweł Klimek z Galerii Prezentów odbierają Franczyzora 2006.

- Franczyzor motywuje nas do jeszcze lepszego działania, ale jednocześnie jest ukoronowaniem dobrej współpracy z partnerami banku – powiedział podczas wręczania statuetek Mariusz Bielaszewski, dyrektor departamentu dystrybucji pośredniej Banku BPH. - Nasi partnerzy reprezentują bank i sprzedają pełną ofertę produktów bankowych przy minimalnych nakładach inwestycyjnych i niskich kosztach własnych.

- W imieniu naszych franczyzobiorców negocjujemy umowy z innymi partnerami, m.in. dostawcami. To nasz podstawowy atut, bo niski czynsz w dobrej lokalizacji zapewnia szybszy zwrot kosztów – mówił Paweł Klimek, dyrektor ds. sprzedaży licencji Galerii Prezentów.

Kolejna edycja i rozdanie Franczyzorów już za rok na V Salonie Franchisingu, który odbędzie się w dniach 11-13 października 2007 roku. Zapraszamy!