Odzież ciążowa - licencjonowana

Poniedziałek
30.10.2006
Nivena, producent odzieży ciążowej planuje rozwój sieci sklepów – również we franczyzie.
 
Specjalizująca się w produkcji odzieży dla kobiet w ciąży Nivena planuje otwierać butiki w centrach handlowych dużych miast. Do końca 2008 roku powstanie ok. 20 punktów, w tym przynajmniej kilka działających na zasadzie franczyzy – zapowiadają przedstawiciele firmy. Warunki przystąpienia do systemu będą znane w najbliższych dniach.

wnętrze kawiarni McCafe w restauracji McDonald\\'s

Obecnie butiki marki Nivena funkcjonują w Poznań Plaza i łódzkiej Manufakturze. Wkrótce powstaną kolejne: w Złotych Tarasach w Warszawie, Pasażu Grunwaldzkim i Galerii Legnickiej we Wrocławiu, Lublin Plaza, Rybnik Plaza oraz Focus Parkach w Bydgoszczy i Zielonej Górze. Dodatkowo, firma sprzedaje odzież ciążową pod marką Mamma Moda w prawie 100 multibrandowych butikach w kraju oraz w kilkunastu sklepach na terenie Niemiec i Słowacji.

Kolekcje ubiorów Nivena projektowane są w oparciu o linie: casual, fashion, prestige, oraz accessories (bielizna, kosmetyki, biżuteria i inne).

(aw)

POPULARNE NA FORUM

Sklep z bielizną w dużej galerii - opłaca się?

Z tego co widzę to żona bieliznę zamawia w sieci, głównie tutaj https://ekskluzywna.pl/ Moim zdaniem coraz więcej biznesów będzie przenosić się do internetu, bo jest...

14 wypowiedzi
ostatnia 19.07.2018
Zarobić na stylu

I like your post. It really useful with me. Thanks for sharing these useful information! - spotify web player

40 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

This really interesting post. Thanks for sharing! - hotmail login

18 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

Ja mam 2-3 wytypowane modele, konkretny rozmiar i po prostu poluję na okazje online (szukając po nazwie + rabat, promocja, zniżka itp.)

18 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Bershka w franczyzie

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

2 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Hurtownik - opinie

ja mogę polecić hurtownię odzieży Beta Plus: https://www.hurt-odziez.pl/kontakt. Tanio, sprawna obsługa i szybka dostawa.

12 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Oczywiście że warto, ale należy pamiętać że kluczem do sukcesu jest dobra hurtownia odzieży, która musi mieć towar dobrej jakości w modnych fasonach i dobrych cenach...

69 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Do otwarcia sklepu internetowe z odzieżą niezbędne jest kilka elementów. 1. Dobra platforma sprzedażowa okraszona atrakcyjną grafiką 2. Dobra hurtownia odzieży...

21 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018