Poniedziałek
27.11.2006
– mówi Tomasz Koczara, koordynator sieci franczyzowej Cropp Town.
 

Sklepy Cropp Town otwierane były do tej pory przede wszystkim w dużych aglomeracjach. Teraz zamierzacie otwierać sklepy również w mniejszych miastach, zamieszkałych przez 30-60 tysięcy mieszkańców. Z czego wynika zainteresowanie tym rynkiem?
Mimo że siła nabywcza w miastach zamieszkałych przez 30-60 tysięcy mieszkańców jest mniejsza w porównaniu z największymi aglomeracjami, to ich potencjał jest wystarczający dla skutecznego i dochodowego działania sklepów marki. Biorąc pod uwagę liczbę miast w kraju w tym przedziale mieszkańców uważamy, że jest to rynek atrakcyjny. W ciągu najbliższych trzech lat chcemy uruchomić 50 sklepów w mniejszych miastach.

Czy w mniejszych miejscowościach będą otwierane sklepy własne Cropp Town czy franczyzowe?
Rozwijamy sieć Cropp Town od ponad dwóch lat. Obecnie sieć liczy 36 sklepów franczyzowych, 45 własnych sklepów w kraju i 26 za granicą. Obecnie poszukujemy przedsiębiorców, którzy byliby zainteresowani otwarciem sklepów Cropp Town w miejscowościach zamieszkałych przez 30-60 tysięcy mieszkańców. Przedsiębiorca zainteresowany współpracą z siecią powinien dysponować lokalem o powierzchni 80-120 m2. Koszt inwestycji początkowej, związany z aranżacją i przystosowaniem lokalu do standardów obowiązujących w sieci waha się od 1-1,5 tys. zł za m2. Nie pobieramy opłaty za przystąpienie do sieci, ani żadnych opłat bieżących. Zwrot z inwestycji powinien nastąpić po upływie 2-3 lat od otwarcia sklepu.

rozmawiała asmoli

POPULARNE NA FORUM

Sklep z bielizną w dużej galerii - opłaca się?

Z tego co widzę to żona bieliznę zamawia w sieci, głównie tutaj https://ekskluzywna.pl/ Moim zdaniem coraz więcej biznesów będzie przenosić się do internetu, bo jest...

14 wypowiedzi
ostatnia 19.07.2018
Zarobić na stylu

I like your post. It really useful with me. Thanks for sharing these useful information! - spotify web player

40 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

This really interesting post. Thanks for sharing! - hotmail login

18 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

Ja mam 2-3 wytypowane modele, konkretny rozmiar i po prostu poluję na okazje online (szukając po nazwie + rabat, promocja, zniżka itp.)

18 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Bershka w franczyzie

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

2 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Hurtownik - opinie

ja mogę polecić hurtownię odzieży Beta Plus: https://www.hurt-odziez.pl/kontakt. Tanio, sprawna obsługa i szybka dostawa.

12 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Oczywiście że warto, ale należy pamiętać że kluczem do sukcesu jest dobra hurtownia odzieży, która musi mieć towar dobrej jakości w modnych fasonach i dobrych cenach...

69 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Do otwarcia sklepu internetowe z odzieżą niezbędne jest kilka elementów. 1. Dobra platforma sprzedażowa okraszona atrakcyjną grafiką 2. Dobra hurtownia odzieży...

21 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018