Diverse jedzie na rajd

Środa
27.12.2006
Firma Diverse powołała zespół zawodników uprawiających sporty ekstremalne. W najbliższym czasie wraz z częścią zespołu ruszy na rajd Dakar.
 

Diverse Extreme Team to zespół zawodników uprawiających sporty ekstremalne. Firma Diverse wspiera rozwój ich kariery oraz stwarza warunki do osiągania coraz lepszych wyników.

Już wkrótce sponsorowana m.in. przez Diverse załoga weźmie udział w rajdzie Dakar 2007. 6 stycznia 2007 roku 525 załóg z całego świata ruszy z Lizbony w podróż do Dakaru. Na trasie liczącej blisko 8,7 tys. km i składającej się z 15 etapów będzie zabronione korzystanie z systemu GPS. Do nawigacji kierowcy będą mogli używać prostych narzędzi naprowadzających, m.in. kompasu. Dla wielu zawodników już samo dotarcie na metę Dakaru będzie osiągnięciem.

Przedstawicielami polskiej ekipy będą Grzegorz Baran i Rafał Marton (ciężarówka Mercedes Benz Unimog), Albert Gryszczuk, Jarek Kazberuk, Robert Górecki i Ernest Górecki (w samochodach Land Rover EvoDakar). Wszyscy kierowcy biorący udział w rajdzie są doświadczonymi ratownikami. Jedna z załóg zabierze do mety w Senegalu logo Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która będzie obchodzić 15-lecie działalności. Dodatkowo, na licytację na rzecz WOŚP trafi model samochodu terenowego Land Rover EvoDakar.
(aw)

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Jaki biznes się opłaci w 2018? /01.12.2017

Sprawdziliśmy, w jaki biznes warto zainwestować w nadchodzącym roku. Tłumaczymy, jak otworzyć i z sukcesem prowadzić spaghetterię, sklep z bielizną, pączkarnię, agencję Mikołajów, park trampolin oraz firmę sprzedającą kosze prezentowe. Opisujemy też sprawdzone franczyzy z branży usługowej. Radzimy, jak przeprowadzić remanent w firmie.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.