Piątek
29.12.2006
Allen Carrs’s Easyway To Stop Smoking Polska wkrótce zyska nowych licencjonowanych terapeutów. Będą pomagać palaczom w zerwaniu z nałogiem.
 

Skuteczna metoda rzucania palenia Allen Carrs\'s Easyway To Stop Smoking, która stosowana jest w Polsce od 2005 r., zyskuje grono kolejnych zwolenników. Obok działającej już licencjonowanej kliniki, gdzie przeprowadzane są antynikotynowe terapie, w wielu miastach odbywają się sesje terapeutyczne, które mają pomóc palaczom z zerwaniem z nałogiem.

- W grudniu walkę z tytoniowym uzależnieniem prowadzili m.in. palacze w Gdańsku, i Krakowie, a w styczniu we Wrocławiu, Katowicach i Poznaniu. - mówi Kinga Balter dyrektor zarządzający Allen Carr Polska.

Allen Carrs’s Easyway To Stop Smoking Polska zamierza w przyszłym roku jeszcze prężniej rozwinąć swoją działalność. W związku z tym prowadzi juz rozmowy z osobami zainteresowanymi, które chcą zostać licencjonowanymi terapeutami. Jeśli tak się stanie, regularne sesje będą się odbywać w Krakowie, Poznaniu i Warszawie.
(bog)

Profil mężczyzny
Michał Bogurat
dziennikarz

POPULARNE NA FORUM

Gdzie kupić meble do warsztatu?

Moim zdaniem mówiąc o wyposażeniu warsztatu, warto pomyśleć także o takich produktach, jak spreżarki. Duży ich wybór znajdziemy w ofercie Almig...

56 wypowiedzi
ostatnia 20.04.2018
Pralnia: Czysty zysk

Bardzo dobre pytanie, i moim zdaniem super sprawa jesli cheszto zrobić w duzy miescie to nawet takie coś jak Extra Clean - usługi porządkowe sie utrzyma

3 wypowiedzi
ostatnia 19.04.2018
Biznes na spółkę z franczyzodawcą

magazyny samoobsługowe to świetna sprawa, szukam teraz czegoś w Krakowie, może ktoś coś? :)

1 wypowiedzi
ostatnia 19.04.2018
Drukują i zarabiają

Świetna sprawa, jeśli szukacie akcesoriów do drukarek to polecam zajrzeć tutaj: Raf Tech - tusze do drukarek mają świetną ofertę i warto z nimi wejść we współpracę.

8 wypowiedzi
ostatnia 16.04.2018
Fotografia ślubna

Jeśli chodzi o sprawy ślubne to polecam zainteresować się takim czymś jak agencje ślubne ja np polecam tą: http://mr-mrs.com.pl/ , są bardzo dobrzy w tym co robią i...

2 wypowiedzi
ostatnia 12.04.2018
Sprzedaż zaproszeń ślubnych - czy to się opłaca?

http://stronawesela.pl

16 wypowiedzi
ostatnia 12.04.2018
Sprzedaż zaproszeń ślubnych - czy to się opłaca?

Zawsze można odsprzedawać gotowe zaproszenia: https://stronawesela.pl/ ma taką opcje szukasz klientów dostajesz rabat partnera np 15% i to twój zarobek.

16 wypowiedzi
ostatnia 12.04.2018
Fotografia ślubna

Cześć, czy ktoś z Was ma doświadczenie w fotografii ślubnej? Czy jest to opłacalny biznes? Zainspirowałam się pięknym zdjęciami i chciałabym też działać w tym...

2 wypowiedzi
ostatnia 10.04.2018
zobacz więcej na forum