Piątek
29.12.2006
Allen Carrs’s Easyway To Stop Smoking Polska wkrótce zyska nowych licencjonowanych terapeutów. Będą pomagać palaczom w zerwaniu z nałogiem.
 

Skuteczna metoda rzucania palenia Allen Carrs\'s Easyway To Stop Smoking, która stosowana jest w Polsce od 2005 r., zyskuje grono kolejnych zwolenników. Obok działającej już licencjonowanej kliniki, gdzie przeprowadzane są antynikotynowe terapie, w wielu miastach odbywają się sesje terapeutyczne, które mają pomóc palaczom z zerwaniem z nałogiem.

- W grudniu walkę z tytoniowym uzależnieniem prowadzili m.in. palacze w Gdańsku, i Krakowie, a w styczniu we Wrocławiu, Katowicach i Poznaniu. - mówi Kinga Balter dyrektor zarządzający Allen Carr Polska.

Allen Carrs’s Easyway To Stop Smoking Polska zamierza w przyszłym roku jeszcze prężniej rozwinąć swoją działalność. W związku z tym prowadzi juz rozmowy z osobami zainteresowanymi, które chcą zostać licencjonowanymi terapeutami. Jeśli tak się stanie, regularne sesje będą się odbywać w Krakowie, Poznaniu i Warszawie.
(bog)

Profil mężczyzny
Michał Bogurat
dziennikarz