15.01.2007

Concept na internetowy biznes

Firmy skupiające swą działalność na usługach internetowych rozwijają się coraz prężniej. O ekspansji w kraju i za granica myśli też Concept Intermedia.

Concept Intermedia działa na rynku od 1997 roku. Świadczy usługi informacyjne i reklamowe dla samorządów i biznesu. Teraz chce rozwijać się na zasadach partnerskich. Współpracę z firmą może podjąć każdy. Jedyny wymóg stawiany chętnym, to prowadzenie działalności gospodarczej. Mile widziani są właściciele istniejących już komercyjnych i prywatnych portali oraz osoby z doświadczeniem w branży internetowej.

Warunkiem rozpoczęcia współpracy jest wniesienie opłaty wstępnej w wysokości 3,5 tys. zł. Co miesiąc partner będzie też płacić opłatę licencyjną.

Concept proponuje partnerowi stworzenie zintegrowanego systemu informacji miasta, składającego się z interaktywnej mapy miasta, informatora miejskiego oraz wirtualnego spaceru po mieście. Jeśli ten wyrazi zainteresowanie system może zostać poszerzony o m.in. moduł informacyjny, newsletter, informator kulturalny.

Do firmy zgłosili się już pierwsi chętni. A za kilka tygodni wystartują projekty w Zabrzu i Kielcach. Concept Intermedia planuje też ekspansję poza granicami Polski.

(bog)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Michał Bogurat

dziennikarz