Poniedziałek
15.01.2007
Firmy skupiające swą działalność na usługach internetowych rozwijają się coraz prężniej. O ekspansji w kraju i za granica myśli też Concept Intermedia.
 

Concept Intermedia działa na rynku od 1997 roku. Świadczy usługi informacyjne i reklamowe dla samorządów i biznesu. Teraz chce rozwijać się na zasadach partnerskich. Współpracę z firmą może podjąć każdy. Jedyny wymóg stawiany chętnym, to prowadzenie działalności gospodarczej. Mile widziani są właściciele istniejących już komercyjnych i prywatnych portali oraz osoby z doświadczeniem w branży internetowej.

Warunkiem rozpoczęcia współpracy jest wniesienie opłaty wstępnej w wysokości 3,5 tys. zł. Co miesiąc partner będzie też płacić opłatę licencyjną.

Concept proponuje partnerowi stworzenie zintegrowanego systemu informacji miasta, składającego się z interaktywnej mapy miasta, informatora miejskiego oraz wirtualnego spaceru po mieście. Jeśli ten wyrazi zainteresowanie system może zostać poszerzony o m.in. moduł informacyjny, newsletter, informator kulturalny.

Do firmy zgłosili się już pierwsi chętni. A za kilka tygodni wystartują projekty w Zabrzu i Kielcach. Concept Intermedia planuje też ekspansję poza granicami Polski.

(bog)
Profil mężczyzny
Michał Bogurat
dziennikarz

POPULARNE NA FORUM

Play ma plan

The article you have shared here very awesome. I really like and appreciated your work. I read deeply your article, the points you have mentioned in this article are useful vex 3

13 wypowiedzi
ostatnia 23.07.2018
Play ma plan

The article you have shared here very awesome. I really like and appreciated your work. I read deeply your article, the points you have mentioned in this article are...

13 wypowiedzi
ostatnia 23.07.2018
Telefon z wyspy

Hello, You are doing great job. Do you guys have any idea how to take franchise of Penn Station. Penn Station Menu is just awesome i am having great business opportunity please...

1 wypowiedzi
ostatnia 20.07.2018
Zarabiać przez telefon

Praca w callcenter nie jest łatwa. Trafiają się różni ludzie, z którymi trzeba spokojnie rozmawiać.

2 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Play ma plan

https://needforspeedmostwantedapk.info get the new version

13 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Play ma plan

Get the best Apk mod [url=https://needforspeedmostwantedapk.info/] https://needforspeedmostwantedapk.info [/url]

13 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Franczyza z Komputronik - czy to się może opłacać?

moim zdaniem nie, sprzedaż komputerów przeniosła się do sieci i raczej tam szukać należy inspiracji

11 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Franczyza z Komputronik - czy to się może opłacać?

Czy posiada ktoś numer kontaktowy do osoby color switch game, little big snake

11 wypowiedzi
ostatnia 12.07.2018