Allen Carr’s w katalogu franczyz i systemów partnerskich

Poniedziałek
29.01.2007
W katalogu franczyz i systemów partnerskich opisujemy metodę rzucania palenia wymyśloną przez Allena Carr’a.
 

Sieć klinik Allena Carr’a obejmuje zasięgiem cały świat. Istnieje ich już ponad 70 w 30 krajach. Podobno co roku udaje się w nich wyleczyć 30 tys. palaczy. Obecnie sesje odbywają się już w kilku miastach w Polsce - w Warszawie, Poznaniu, Krakowie i Gdańsku.

Od 2005 roku w Warszawie działa jedyny dotychczas licencjonowany terapeuta Easyway To Stop Smoking. Pod koniec stycznia ruszyły pierwsze półroczne szkolenia kolejnych. Następne szkolenia rozpoczną się za około pół roku. Nowi terapeuci będą działali jako niezależne jednostki. – Planujemy, aby na przełomie 2007/2008 roku seminaria Allena Carr’a organizowane były w największych miastach w Polsce – mówi Kinga Balter, dyrektor zarządzający firmy.

Ważne jest, aby kandydat na terapeutę, sam w przeszłości był osobą palącą, bądź rzucił palenie dzięki metodzie Allena Carr’a. Koszt szkolenia jaki musi ponieść potencjalny kandydat na terapeutę jest ustalany indywidualnie. Dla przedstawicieli firmy najważniejsze są jego predyspozycje osobowościowe.

Firma kieruje swoją ofertę głównie do przedsiębiorców. Realizuje projekty antynikotynowe w firmach, które chcą wesprzeć swoich pracowników w walce z nałogiem i finansują lub współfinansują dla nich seminaria. Z sesji terapeutycznych mogą również skorzystać osoby prywatne.

(agaka)


Agnieszka Turska
Agnieszka Turska
dziennikarz