Smakosze hamburgerów poszukiwani

Poniedziałek
05.02.2007
W pierwszej połowie lutego br. Mr Hamburger otwiera nowy lokal franczyzowy w Ustroniu. Do końca roku firma planuje otworzyć około 10 barów.
 

Lokal w Ustroniu będzie częścią kompleksu rekreacyjno−sportowego Park Extreme położonego na Równicy. Bar ma powierzchnię ok. 250 m2 i składa się z dwóch poziomów. Będzie to największy jak do tej pory lokal w sieci. Do dyspozycji klientów będą dwa stanowiska kasowe, a w okresie letnim dodatkowo zostanie uruchomione okienko obsługujące klientów na zewnątrz.

Otwarcie kolejnej placówki Mr Hamburger planuje na wiosnę. Lokal mieści się w Żywcu i także należy do franczyzobiorcy. Aktualnie w obiekcie prowadzone są prace wykończeniowe.

W tym roku firma planuje otworzyć ok. dziesięciu nowych lokali zarówno własnych jak i franczyzowych. W związku z tym Mr Hamburger poszukuje kolejnych franczyzobiorców. Osoba zainteresowana współpracą z siecią Mr Hamburger musi dysponować minimum 50 tys. zł. To kwota potrzeba na remont lokalu oraz na opłatę za przystąpienie do sieci – 8 tys. zł. Po rozpoczęciu współpracy franczyzobiorca będzie musiał przekazywać franczyzodawcy comiesięczną opłatę bieżącą w wysokości 5-8 proc. od obrotu.

Obecnie sieć Mr Hamburger liczy 42 barów, 25 należy do franczyzobiorców.

Mr Hamburger realizuje założone w poprzednim roku cele i nowe bary sytuuje w ścisłych centrach miast powyżej pięćdziesięciu tysięcy mieszkańców oraz w dużych centrach handlowych.

Wnętrze restauracji Sphinx.

Wraz z początkiem roku firma wprowadziła nowy sposób informowania klientów o swoich promocjach. Zaprojektowano specjalne placematy, które są umieszczane na każdej tacy, na której podaje się posiłki.

(asmoli)

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Jaki biznes się opłaci w 2018? /01.12.2017

Sprawdziliśmy, w jaki biznes warto zainwestować w nadchodzącym roku. Tłumaczymy, jak otworzyć i z sukcesem prowadzić spaghetterię, sklep z bielizną, pączkarnię, agencję Mikołajów, park trampolin oraz firmę sprzedającą kosze prezentowe. Opisujemy też sprawdzone franczyzy z branży usługowej. Radzimy, jak przeprowadzić remanent w firmie.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.

POPULARNE NA FORUM

Hand Roll Tsuru Sushi co myślicie ?

Witam czy ktoś miał styczności z tym konceptem ?Ktos prowadzi taki punkt ?Lub posiada jakieś spostrzeżenia po spotkaniu z przedstawicielami tego konceptu ?

1 wypowiedzi
ostatnia 21.06.2018
Catering się opłata?

Słyszałem że catering okolicznościowy poznań jest rozwiązaniem niezwykle wygodnym, w sam raz dla zabieganych - nie trzeba robić zakupów ani gotować, otrzymujemy...

3 wypowiedzi
ostatnia 14.06.2018
Catering się opłata?

Pewnie że opłaca się prowadzić firmę cateringową, Mam znajomego który prowadzi, firmę Nelson - Catering & Events i mają bardzo dużo zamówień , na co dzień jak i...

3 wypowiedzi
ostatnia 13.06.2018
Jedzenie w dobrym miejscu

Lokalizacja jest bardzo ważna moim zdaniem, często widać że restauracje czy trucki z jedzeniem gdy stoją w słabym miejscu to mają mały ruch. Ostatnio w centrum...

3 wypowiedzi
ostatnia 13.06.2018
Jedzenie na zamówienie

Sprawdź sobie Pure&Fresh - catering dietetyczny, diety pudełkowe, dieta na życzenie. No ogólnie są świetni, jedzenie jest wręcz przepyszne. Biorę od nich pełną dietę...

21 wypowiedzi
ostatnia 11.06.2018
Catering się opłata?

Witam serdecznie. Od pewnego czasu już pracuję jako kucharz w firmie cateringowej Weranda - catering poznań . Rozmyślam nad założeniem własnej działalności właśnie w...

3 wypowiedzi
ostatnia 11.06.2018
McDonalds opinie o franczyzie

McDonald robi bardzo dobrą kawę. To im trzeba przyznać. ______________________ Praca licencjacka z marketingu

2 wypowiedzi
ostatnia 08.06.2018
Wynajem kelnerów

To może być bardzo dobra opcja biznesowa. _______________ Marketing

3 wypowiedzi
ostatnia 08.06.2018