24.05.2001

Super-Pharm otwiera aptekę

Została otwarta pierwsza apteka-supermarket nowej sieci

Puls Biznesu poinformował, że otwarta apteka jest pierwszą z 400 planowanych w naszym kraju. Sieć zapoczątkował 50 lat temu Murray Koffler, farmaceuta z Kanady, który osobiście uczestniczył w uroczystości w warszawskim centrum handlowym. Obecnie sprawuje on funkcję honorowego prezesa zarządu firmy.

W naszych aptekach sprzedajemy obok leków także markowe kosmetyki oraz środki czystości. Chcemy, aby przychodzący tu klienci cieszyli się przyjemnością robienia zakupów i nie czuli się jak ludzie chorzy – wyznaje Murray Koffler dla Pulsu Biznesu.

Podczas przecinania wstęgi Murray’owi Kofferowi towarzyszyli: syn Leon, obecny prezes Super-Pharm na świat, oraz wszyscy ci, którzy w otwarcie apteki włożyli własną pracę. Wśród nich był również Eyal Lahav, prezes zarządu Super-Pharm Poland. Następna apteka – już mniej uroczyście – będzie otwarta w najbliższych tygodniach w Opolu. Polska jest czwartym rynkiem, na który koncern zdecydował się wejść. Swoje apteki posiada jeszcze w Kanadzie, USA i Izraelu.

Więcej: Puls Biznesu, 24 maja 2001

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0