Reserved z telewizora

Poniedziałek
26.02.2007
Firma LPP zaplanowała na wiosnę szeroko zakrojoną kampanię promocyjną marki Reserved. Spoty telewizyjne, billboardy i piękna modelka mają spowodować wzrost sprzedaży ubrań.
 

Kampania reklamowa ma ruszyć w marcu. Zdjęcia do telewizyjnych reklamówek kręcono w Lizbonie. Twarzą odzieżowej marki jest Anna Jagodzińska, znana modelka, która do tej pory pracowała m.in. dla Diora, Prady i Channel. Jagodzińska wsytąpi w reklamie ubrań Reserved już po raz drugi. Wcześniej klienci mieli okazję oglądać ją na materiałach promocyjnych marki, do których zdjęcia powstały w Nowym Jorku. Partnerem Jagodzińskiej podczas sesji zdjęciowej do nowych reklam był portugalski model Hugo Garcia.

Telewidzowie zobaczą spoty odzieżowej firmy po raz pierwszy, bowiem wiosenna kampania to debiut telewizyjny reklam Reserved. Reklamy prezentowane będą od połowy marca w wielu stacjach: TVN, Polsacie, TVP, TVN 24 oraz TNV Style. Kampania uzupełniana będzie przez różnej wielkości reklamy zewnętrzne oraz umieszczane w gazetach i sklepach Reserved. Według przedstawicieli LPP kampania ma utrwalić wizerunek Reserved jako marki modnej i zaliczanej w Polsce do topowych.

Właścicielem marki Reserved jest firma LPP, do której należą również marki: Cropp Town i Esotiq.
(bog)

Profil mężczyzny
Michał Bogurat
dziennikarz

POPULARNE NA FORUM

Zarobić na stylu

I like your post. It really useful with me. Thanks for sharing these useful information! - spotify web player

40 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

This really interesting post. Thanks for sharing! - hotmail login

18 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

Ja mam 2-3 wytypowane modele, konkretny rozmiar i po prostu poluję na okazje online (szukając po nazwie + rabat, promocja, zniżka itp.)

18 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Bershka w franczyzie

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

2 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Hurtownik - opinie

ja mogę polecić hurtownię odzieży Beta Plus: https://www.hurt-odziez.pl/kontakt. Tanio, sprawna obsługa i szybka dostawa.

12 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Oczywiście że warto, ale należy pamiętać że kluczem do sukcesu jest dobra hurtownia odzieży, która musi mieć towar dobrej jakości w modnych fasonach i dobrych cenach...

69 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Do otwarcia sklepu internetowe z odzieżą niezbędne jest kilka elementów. 1. Dobra platforma sprzedażowa okraszona atrakcyjną grafiką 2. Dobra hurtownia odzieży...

21 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Medicine zamiast Reportera

Medicin ściąga towar z Indii, zapewne nie dla wyjątkowych tkanin i wykonania tylko leci po kosztach. Kupiłam spodnie, które nawet po praniach farbują skórę, dziwnie...

4 wypowiedzi
ostatnia 11.07.2018