02.03.2007

Cztery dni na odkrycie nowych trendów w biznesie

Franchise Expo Paris to miejsce spotkań międzynarodowych firm franczyzowych z całego świata. Co roku wystawia się ponad 400 uczestników, reprezentując 75 branż. Targi są okazją dla franczyzobiorców oraz inwestorów do znalezienia odpowiedniego partnera w biznesie.

Odwiedzającym Targi dają możliwość znalezienia odpowiedniego systemu franczyzowego. Odwiedzenie Targów pomaga również odpowiedzieć na pytanie: którzy franczyzodawcy chcą się rozwijać w moim kraju? Jaki koncept biznesowy osiągnie największy sukces? Jak odnieść sukces będąc master fraczyzobiorcą?

Goście zagraniczni mają możliwość wzięcia udziału w specjalnie ustawionym programie spotkań biznesowych z firmami, które szukają partnerów w ich krajach i miastach. Master Franchise Meeting Program pozwala odwiedzającym odbywać spotkania osobiste z firmami szukającymi master licencjobiorcy.

W roku 2007 USA będzie gościem honorowym Targów. Państwa takie jak Hiszpania, Włochy i Australia będą silnie reprezentowane przy licznych europejskich markach chcących rozwijać sieć międzynarodową.

Aby wypromować imprezę i potwierdzić potencjał współpracy między Polską a Francją, Paris Expo przygotowało następującą promocję:

Wolne vipowskie wejściówki na Targi w Paryżu Polacy mogą odwiedzać Paris Expo bezpłatnie Zamów wejściówkę na http://www.franchiseparis.com lub napisz business@franchiseparis.com aby ją otrzymać.

    Z wejściówką biznesową:
  • masz wolne wejście na targi
  • masz wstęp na szkolenia i wykłady
  • otrzymujesz bezpłatny katalog
  • otrzymujesz dostęp do International Business Club specjalne rabaty przy zamawianiu pokoju hotelowego lub przelotu
Więcej informacji na: http://www.franchiseparis.com * The Business Club jest uprzywilejowany miejscem dla francuskich i międzynarodowych inwestorów. Obszar do pracy lub odpoczynku z “à la carte” VIP services (internet, fax, telefon, open bar…). Wejście do tego elitarnego klubu jest możliwe do zarezerwowania dla odwiedzających z wejściówką biznesową.

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Małgorzata Samborska

dziennikarz
Napisz do autora