Big Star będzie większy

Czwartek
22.03.2007
Przedstawiciele sieci salonów Big Star wprowadzają zmiany. Zaczynają od zwiększenia powierzchni sklepów.
 

Strategia rozwoju firmy zakłada sukcesywny wzrost liczby sklepów działających na zasadach agencji oraz sklepów firmowych. Zwiększać się będzie również powierzchnia sklepów z około 80 do 100-200 m2. To jednak nie koniec nowości Big Stara.

- Nawiązaliśmy współpracę z Mille Monferin, włoskim projektantem, który będzie odpowiedzialny za kolekcję dżinsową – dodaje Adam Ambroży z firmy Big Star.

Logo Sami Swoi

Big Star jest jedną z najbardziej licznych sieci sklepów franczyzowych. W chwili obecnej liczy 238 punktów, w tym aż 187 prowadzą dealerzy i agenci pracujący na marży. Firma poszukuje partnerów przede wszystkim w miastach powyżej 50 tys. mieszkańców. Partner sieci Big Star ma do wyboru dwa systemy współpracy: dealerski lub agencyjny. Jako dealer - sam wybiera kolekcję, którą chce sprzedawać (bez prawa zwrotu). W zamian za większe ryzyko wynagradzany jest wyższą marżą. W przypadku punktów agencyjnych za dobór kolekcji oraz za inwestycje w sklepie odpowiada w większości Big Star. Marża agenta jest jednak nieco niższa od wynagrodzenia dealera.
(aw)

POPULARNE NA FORUM

Sklep z bielizną w dużej galerii - opłaca się?

Z tego co widzę to żona bieliznę zamawia w sieci, głównie tutaj https://ekskluzywna.pl/ Moim zdaniem coraz więcej biznesów będzie przenosić się do internetu, bo jest...

14 wypowiedzi
ostatnia 19.07.2018
Zarobić na stylu

I like your post. It really useful with me. Thanks for sharing these useful information! - spotify web player

40 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

This really interesting post. Thanks for sharing! - hotmail login

18 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

Ja mam 2-3 wytypowane modele, konkretny rozmiar i po prostu poluję na okazje online (szukając po nazwie + rabat, promocja, zniżka itp.)

18 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Bershka w franczyzie

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

2 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Hurtownik - opinie

ja mogę polecić hurtownię odzieży Beta Plus: https://www.hurt-odziez.pl/kontakt. Tanio, sprawna obsługa i szybka dostawa.

12 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Oczywiście że warto, ale należy pamiętać że kluczem do sukcesu jest dobra hurtownia odzieży, która musi mieć towar dobrej jakości w modnych fasonach i dobrych cenach...

69 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Do otwarcia sklepu internetowe z odzieżą niezbędne jest kilka elementów. 1. Dobra platforma sprzedażowa okraszona atrakcyjną grafiką 2. Dobra hurtownia odzieży...

21 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018