Telepizza w Tomaszowie Mazowieckim

Wtorek
03.04.2007
Międzynarodowa sieć pizzerii Telepizza otworzyła 31 marca 2007 r. w Tomaszowie Mazowieckim swoją pierwszą placówkę. Pizzeria będzie działać na zasadzie franczyzy. Jej właścicielem jest lokalny przedsiębiorca.
 

Dotychczas hiszpańska sieć Telepizza rozwijała się w Polsce wyłącznie w dużych miastach, powyżej 100 tys. mieszkańców. W województwie łódzkim pod jej logo działa pizzeria w Łodzi. Otwarcie restauracji Telepizza w Tomaszowie Mazowieckim stanowi element nowej strategii rozwoju w Polsce. Aktualnym celem Telepizzy jest otwieranie pizzerii w średnich miastach. Wkrótce powstaną kolejne placówki sieci w województwie łódzkim.

Lubelskie atrakcyjne dla inwestorów

Zainteresowanie Telepizzy mniejszymi miastami wynika ze zmieniającej się sytuacji na rynku gastronomii w Polsce. W całym kraju jest ok. 60 tys. punktów gastronomicznych, z czego tylko 10 proc. jest zrzeszonych w sieciach. Według GfK Polonia w najbliższych latach nastąpią zmiany strukturalne na rynku i pojedyncze lokale zostaną zastąpione przez restauracje sieciowe. Taka sytuacja będzie szczególnie widoczna w mniejszych miastach gdzie pozycja markowych sieci gastronomicznych dopiero się kształtuje.

-Dotychczas markowe sieci gastronomiczne widziały potencjał rozwoju tylko w dużych miastach. Teraz sytuacja się zmienia na korzyść małych miejscowości. Ponadto lokalni przedsiębiorcy coraz częściej wolą prowadzić biznes pod znanym logo niż zaczynać firmę od zera. Chcemy to wykorzystać i rozwinąć sieć Telepizza w mniejszych miastach – mówi Sławomir Rogoziński, dyrektor ds. rozwoju marki Telepizza.

Rozwój rynku gastronomicznego w Tomaszowie Mazowieckim stanowi odzwierciedlenie sytuacji w całym kraju. Dominują tu lokale niezrzeszone w sieciach i są to najczęściej pojedyncze rodzinne placówki.

Telepizza to coś więcej niż pizza

Pizzeria Telepizza w Tomaszowie Mazowieckim znajduje się na osiedlu mieszkaniowym przy ul. Dzieci Polskich 18e. Oferta dań pizzerii Telepizza prezentuje wszelkiego rodzaju pizze, zarówno mięsne, jak i wegetariańskie. Oprócz tego, menu zawiera potrawy z kurczakiem, a także sałatki i pieczywo czosnkowe. Gwarancją świeżości są codzienne dostawy produktów do pizzerii bezpośrednio od ich producentów współpracujących z firmą Telepizza.

Powierzchnia pizzerii Telepizza w Tomaszowie Mazowieckim wynosi ok. 110 m kw. W środku lokalu znajduje się 6 stolików dla ok. 25 osób. Oprócz sprzedaży na miejscu pizzeria będzie prowadzić sprzedaż na telefon z dostawą do klienta. Zamówienia będą realizowane na terenie całego Tomaszowa Mazowieckiego.

(mk)


doradca we franczyzie

POPULARNE NA FORUM

Zdrowo i Zielono

kontynuując wątek zapraszam również na ciekawy blog o zdrowej żywności gdzie znajdziecie wiele fit przepisów

9 wypowiedzi
ostatnia 12.10.2018
Zdrowo i Zielono

W ostatnim czasie bardzo popularne zrobiły się zdrowe przekąski oraz lunch który można bez problemów zabrać np. do pracy. Wymieniono już tu kilka stron a ja dorzucam...

9 wypowiedzi
ostatnia 12.10.2018
Franczyza 7Street - jakie opinie?

watches for men -- mens watches -- womens watches

4 wypowiedzi
ostatnia 11.10.2018
Piec do pizzy - jaki wybrać ?

jeżeli poszukujesz naprawdę dobrego pieca do pizzy zapraszam do kontaktu z zespołem gastrro.pl doradzą i przygotują ciekawą ofertę. Pieców jest tak dużo, że trzeba...

56 wypowiedzi
ostatnia 10.10.2018
Dobre miejsce na pizzerię

A jak uważacie są w okolicy jakieś dobre firmy które wykonują cięcie stali (https://gomar.org.pl/) ?

2 wypowiedzi
ostatnia 09.10.2018
Franczyza 7Street - jakie opinie?

Nie wiem czy to na tyle znana marka, że warto. Osobiście nie słyszałem. Widzę, w mapach Google https://maps.google.com, że głównie są w Warszawie. Ja szukałem tutaj...

4 wypowiedzi
ostatnia 08.10.2018
Catering dietetyczny Na Zdrowie - opłacalna inwestycja?

Temat opłacalny jak najbardziej, coraz więcej ludzi jednocześnie chce dobrze wyglądać i jednocześnie dużo pracuje, przez co niema czasu na robienie posiłków w domu....

53 wypowiedzi
ostatnia 03.10.2018
Lodziarnie Lody Przygoda - ktoś współpracuje?

Nie polecam współpracy z Lody Przygoda. Jeśli nie chcesz stracić kasy, to uważaj na tych byznesmenuf.

9 wypowiedzi
ostatnia 02.10.2018