Axon otworzy nowe szkoły językowe i komputerowe

Poniedziałek
05.03.2007
W katalogu franczyz i systemów partnerskich prezentujemy firmę Axon, tworząca franczyzową sieć szkół.
 

Firma powstała w 1995 roku w Grecji. Bodźcem do jej stworzenia było duże zapotrzebowanie na naukę języków obcych, w związku z przystąpieniem do UE. Axon prowadzi kursy językowe z angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego jak również kursy komputerowe. Zajęcia prowadzone są w oparciu o autorską metodę nauczania opracowaną przez naukowców z uczelni europejskich.

Axon posiada na dzień dzisiejszy w Polsce 3 własne oddziały i 6 placówek franczyzowych. Pierwsze jednostki zarówno własna jak i franczyzowa powstałe w Krakowie działają dotychczas. Firma zamierza rozwinąć sieć placówek w całej Polsce.

Kwota potrzebna na otwarcie franczyzowej placówki w sieci to ok. 50 tys. zł. W lokalu, w którym będzie prowadzona działalność, musi znajdować się 6 pomieszczeń w tym 5 sal wykładowych (minimum po 16 m2) + sekretariat oraz 2 sanitariaty. Jego powierzchnia powinna wynosić od 160 do 250 m2.

Franczyzobiorcy szukają pomieszczenia na własną rękę, jednak mogą liczyć na pomoc ze strony franczyzodawcy. Muszą zadbać o to by do placówki był dobry dojazd, a także by mieściła się ona w dogodnej dla klientów lokalizacji.

Franczyzodawca nie pobiera opłat wstępnych i bieżących. Franczyzobiorca musi wpłacać część swoich przychodów na rzecz funduszu marketingowego firmy.

Axon zapewnia cykl szkoleń i wykładów dla właściciela placówki i jego pracowników. Właściciel punktu jest szkolony z technik sprzedaży i zasad prowadzenia działalności zgodnie ze standardami sieci przez pierwsze 2 lata współpracy co 6 miesięcy, później raz do roku. Natomiast lektorzy przechodzą systematyczne szkolenia raz na pół roku. Franczyzodawca zapewnia również szkolenia dla informatyków.

Szacowany przez przedstawicieli firmy okres zwrotu z inwestycji następuje po około 2 latach działalności.

(agaka)


Agnieszka Turska
Agnieszka Turska
dziennikarz

POPULARNE NA FORUM

Online Assignment Help Australia

As you are in Austrilai, Prime assignment write my assignment for me is a well known service for students in america.

2 wypowiedzi
ostatnia 19.07.2018
Write My Essay Cheap

We provide high quality Marketing write my essay cheap Help and Marketing Help at very affordable prices. Simply fill in your order form to get the best essay Help Online...

1 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Biuro tłumaczeń - tłumaczenia techniczne

Cześć, znacie może jakieś biuro tłumaczeń ruda śląska która oferuje tłumaczenia techniczne najlepiej żebym mógł podejść z dokumentacją, bo potrzebuje...

1 wypowiedzi
ostatnia 12.07.2018
Marketing Assignment Help

We offer high quality Marketing Assignment Help and Marketing Project Help at very affordable prices. Get the best grades with our Marketing Assignment Writing Service.

1 wypowiedzi
ostatnia 10.07.2018
Online Assignment Help Australia

Simply fill in your order form to get the best Assignment Help Online services. Our 24/7 support team help with Online Assignment Help Australia queries.

2 wypowiedzi
ostatnia 10.07.2018
Przedszkole czeka na start

hire Mass Texting service online distribution is very important for me and yours business to promote! Well the information must continue. Thank you so much to providing this...

5 wypowiedzi
ostatnia 06.07.2018
Franczyza British School

Polecam zapoznać się z artykułem na temat franchisingu z organami zagranicznymi http://vademecumzarzadzania.pl/firma/lqa/

7 wypowiedzi
ostatnia 05.07.2018
Szkolenia prezentacje biznesowe

Numerous understudies of UK don't have much information to take help and compose expositions. dissertation writing service

3 wypowiedzi
ostatnia 29.06.2018