Piątek
13.04.2007
O sprzedaży kostiumów kąpielowych mówi Konrad Grodziński, dyrektor generalny Boogie Nights
 

Kiedy jest najlepszy okres sprzedaży strojów kąpielowych?
To typowo sezonowy towar. Najlepszy okres na sprzedaż przypada na miesiące wakacyjne: od maja do września. Choć niektóre klientki niecierpliwie wyczekują nowych kolekcji już od marca.

Skąd czerpią Państwo pomysły na projektowanie kolekcji?
Kolekcje projektowane są we Francji (Banana Moon Californian Sunwear) oraz Hiszpanii (Admas i Disney Collection 28). Design kostiumu kąpielowego, jaki proponujemy bazuje na kolorowych i kwiatowych wzorach hawajskich połączonych z delikatnymi aplikacjami: haftami oraz nadrukami. Kolekcja tworzona jest przez osoby bardzo młode i dużo podróżujące po świecie. Projekty powstają głownie w Monaco, Barcelonie oraz Miami i to właśnie plaże Costa Brava i Kalifornii nadają im inspiracji.

Kiedy rozpoczynają się prace nad nową kolekcją? Skąd Państwo wiedzą, jakie będą trendy w nadchodzącym sezonie?
Kolekcje na następny rok prezentowane są tuż po zakończeniu aktualnego sezonu sprzedaży, czyli na przełomie sierpnia i września. Już wtedy zapadają decyzje o ofercie na kolejny sezon, a praca nad projektami trwa cały rok. Kontraktowanie zamówień na sezon letni rozpoczynamy już we wrześniu.

Czy opłaca się mieć kostiumy w ofercie zimowej?
Oferujemy kostiumy przez cały rok, ponieważ coraz więcej osób zamienia wyjazd w góry na urlop w krajach tropikalnych. Okazuje się bowiem, iż poza sezonem letnim dostępne są jedynie kostiumy na basen i marek kojarzonych jedynie ze sportami wodnymi.

rozmawiała (agaka)


POPULARNE NA FORUM

Zarobić na stylu

I like your post. It really useful with me. Thanks for sharing these useful information! - spotify web player

40 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

This really interesting post. Thanks for sharing! - hotmail login

18 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

Ja mam 2-3 wytypowane modele, konkretny rozmiar i po prostu poluję na okazje online (szukając po nazwie + rabat, promocja, zniżka itp.)

18 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Bershka w franczyzie

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

2 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Hurtownik - opinie

ja mogę polecić hurtownię odzieży Beta Plus: https://www.hurt-odziez.pl/kontakt. Tanio, sprawna obsługa i szybka dostawa.

12 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Oczywiście że warto, ale należy pamiętać że kluczem do sukcesu jest dobra hurtownia odzieży, która musi mieć towar dobrej jakości w modnych fasonach i dobrych cenach...

69 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Do otwarcia sklepu internetowe z odzieżą niezbędne jest kilka elementów. 1. Dobra platforma sprzedażowa okraszona atrakcyjną grafiką 2. Dobra hurtownia odzieży...

21 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Medicine zamiast Reportera

Medicin ściąga towar z Indii, zapewne nie dla wyjątkowych tkanin i wykonania tylko leci po kosztach. Kupiłam spodnie, które nawet po praniach farbują skórę, dziwnie...

4 wypowiedzi
ostatnia 11.07.2018