Nowe pizzerie, mobile przyczepy i restauracje

Czwartek
19.04.2007
Kilkanaście nowych restauracji otworzy w najbliższych dniach sieć pizzerii Da Grasso.
 

W ciągu dwóch najbliższych tygodni powstanie około 12 nowych punktów sieci Da Grasso. Pizzerie otwarte zostaną przez franczyzobiorców m.in. w Krośnie, Warszawie, Rzeszowie, Iławie, Gdyni i Wałbrzychu. W każdej będzie można zamówię firmową pizzę oraz sałatki i skrzydełka. Klienci będą mogli posiłki zjeść na miejscu, jak i zamówić na wynos.

Obecnie na terenie całej Polski działa już 116 pizzerii sieci. Do lipca uruchomione mają zostać 34 lokale, a ich łączna liczba przekroczy 150.

W lokalach sieci wprowadzany jest nowy wystrój. Do istniejących już wnętrz w „pozytywie”, czyli jasnych i symetrycznych, dołączą wnętrza w „negatywie”. Mają być utrzymane w ciemniejszych barwach, ale będą przytulne, a dominującą tkaniną na obiciach siedzisk będzie plusz.

Kawiarnia Coffeeshop.
Jedna z pizzerii sieci Da Grasso

Firma szykuje się także do wprowadzenia projektu mobilnych przyczep Da Grasso. Mają zadebiutować latem w nadmorskich miejscowościach. W przyczepie będzie można kupić pizzę, a wokół stać będzie duży, około 120 metrowy, ogródek. Po sezonie letnim przyczepy oferować będą pizzę w miejscowościach górskich.

Kolejną nowością sieci będą restauracje pod szyldem Da Grasso. Pierwsza powstanie w Łodzi, będzie działać całą dobę. Obok pizzerii, będzie w niej także bar i sala klubowa. Restauracja otworzy swe podwoje na przełomie czerwca i lipca. Projekt nowych lokali rozwijany będzie także na zasadach franczyzy.

(bog)
Profil mężczyzny
Michał Bogurat
dziennikarz

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

Przepisy na zysk /31.08.2018

Prezentujemy 25 sprawdzonych pomysłów na własny bar, pizzerię i lodziarnię. Zakładamy palarnię kawy, salon kosmetyczny, agencję ubezpieczeniową, sklep Żabki i blog modowy. W numerze bilet na Targi Franczyza gratis!

Da Grasso w natarciu /06.06.2018

W tym roku Da Grasso otworzyło już osiem nowych lokali. Do końca roku sieć chciałaby zawiesić szyld na kolejnych 10 pizzeriach.

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.

Z drugiej strony franczyzy /04.12.2017

Tomasz Szadkowski przez długie lata kontrolował lokale Da Grasso. Aż w końcu postanowił sam otworzyć pizzerię we franczyzie.

Biznes dla dwojga /05.11.2016

Karolina i Dariusz Nowakowie prowadzą dwie pizzerie Da Grasso. Jak na zgodne małżeństwo przystało, obowiązkami podzielili się sprawiedliwie.

POPULARNE NA FORUM

Naleśnikarnia

Dobry pomysł, dużo ludzi lubi naleśnikarnie. Tu macie namiar na sprawdzonego dostawcę pieczarek: Lomania http://lomania.pl/ Od dawna zajmują się przetwórstwem...

5 wypowiedzi
ostatnia 21.09.2018
Dobre miejsce na pizzerię

Really I Appreciate The Effort You Made To Share The Knowledge. This Is Really A Great Stuff For Sharing. Keep It Up. Thanks For Sharing. Αληθινή Ιστορία...

1 wypowiedzi
ostatnia 21.09.2018
Sprzęt do knajpy

Akurat konkurencja jest taka sobie, bo mało który sklep jest w stanie zaoferować wyposażenie wysokiej jakości. Jeśli jednak liczysz na coś naprawdę solidnego, to postaw...

2 wypowiedzi
ostatnia 20.09.2018
Fast food na kółkach

A ja z kolei polecam Wam marven - https://marven.pl/Akcesoria/Alternatywne-metody-parzenia-kawy/Aeropressy

7 wypowiedzi
ostatnia 19.09.2018
Fast food na kółkach

Dobrego dnia, chcę Wam poradzić specjalne programy dla tego. Przedtem sam zajmował się podobnym biznesem i jak nikt inny znam się na tym. Teraz dosyć trudno konkurować...

7 wypowiedzi
ostatnia 18.09.2018
Fast food na kółkach

Dobrego dnia, chcę Wam poradzić specjalne programy dla tego. Przedtem sam zajmował się podobnym biznesem i jak nikt inny znam się na tym. Teraz dosyć trudno konkurować...

7 wypowiedzi
ostatnia 18.09.2018
Odsstapie

Witam, proszę o kontakt dziekuje Lukasz.

2 wypowiedzi
ostatnia 30.08.2018
Fast food na kółkach

Food truck jest obecnie bardzo popularny, gdzie się nie rozejrzymy, to tylko to jedzenie na kółkach.

7 wypowiedzi
ostatnia 28.08.2018