19.04.2007

Nowe pizzerie, mobile przyczepy i restauracje

Kilkanaście nowych restauracji otworzy w najbliższych dniach sieć pizzerii Da Grasso.

W ciągu dwóch najbliższych tygodni powstanie około 12 nowych punktów sieci Da Grasso. Pizzerie otwarte zostaną przez franczyzobiorców m.in. w Krośnie, Warszawie, Rzeszowie, Iławie, Gdyni i Wałbrzychu. W każdej będzie można zamówię firmową pizzę oraz sałatki i skrzydełka. Klienci będą mogli posiłki zjeść na miejscu, jak i zamówić na wynos.

Obecnie na terenie całej Polski działa już 116 pizzerii sieci. Do lipca uruchomione mają zostać 34 lokale, a ich łączna liczba przekroczy 150.

W lokalach sieci wprowadzany jest nowy wystrój. Do istniejących już wnętrz w „pozytywie”, czyli jasnych i symetrycznych, dołączą wnętrza w „negatywie”. Mają być utrzymane w ciemniejszych barwach, ale będą przytulne, a dominującą tkaniną na obiciach siedzisk będzie plusz.


Jedna z pizzerii sieci Da Grasso

Firma szykuje się także do wprowadzenia projektu mobilnych przyczep Da Grasso. Mają zadebiutować latem w nadmorskich miejscowościach. W przyczepie będzie można kupić pizzę, a wokół stać będzie duży, około 120 metrowy, ogródek. Po sezonie letnim przyczepy oferować będą pizzę w miejscowościach górskich.

Kolejną nowością sieci będą restauracje pod szyldem Da Grasso. Pierwsza powstanie w Łodzi, będzie działać całą dobę. Obok pizzerii, będzie w niej także bar i sala klubowa. Restauracja otworzy swe podwoje na przełomie czerwca i lipca. Projekt nowych lokali rozwijany będzie także na zasadach franczyzy.

(bog)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Michał Bogurat

dziennikarz