11.05.2007

Upominki z franczyzowej Kukartki

Okolicznościowe kartki, kubki, maskotki oraz różnego rodzaju upominki można kupić w sieci sklepów Kukartka. Do istniejących już 23 placówek niebawem dołączą kolejne.

Sieć Kukartka powstała w 2000 roku w Poznaniu. Założyła ją firma Passion Card, wydawca kart pocztowych. W sklepach Kukartki można kupić wszystko co związane z obdarowywaniem, a więc kartki okolicznościowe, maskotki, kubeczki oraz dodatki niezbędne do opakowania prezentu.

Obecnie w całej Polsce działają 23 sklepy, w tym trzy franczyzowe. Niedawno otwarte zostały nowe punkty w Poznaniu oraz Wrocławiu. Na najbliższe miesiące zaplanowano otwarcia w Gdańsku i Bydgoszczy. Firma przez kolejne dwa lata ma zamiar otworzyć 20 kolejnych punktów własnych oraz kilka franczyzowych.

Zdjęcie punktu systemu Kukartka
Jeden ze sklepów sieci Kukartka

Przedsiębiorca, który chciałby zostać franczyzobiorcą musi posiadać około 100 tys. zł na opłatę wstępną, urządzenie lokalu oraz pierwsze zatowarowanie. Przystępując do sieci otrzyma prawo do know–how prowadzenia sklepu, przejdzie szkolenia z zakresu metod obsługi klienta, asortymentu i procedur zarządzania. Będzie mógł również liczyć na praktyczną pomoc w dzień poprzedzający i w dzień otwarcia sklepu oraz pełną ofertę towarów wydawnictwa Passion Cards w atrakcyjnych cenach. Ponadto franczyzodawca zapewnia dostępność produktów z serii Sheepworld oraz Debbie, a także koncepcję wizualizacji wnętrza sklepu.
Sieć poszukuje franczyzobiorców w miastach mających powyżej 50 tys. mieszkańców. Ponadto oczekuje pełnego osobistego zaangażowanie w prowadzenie sklepu. Przyszły biorca powinien też dysponować lokalem w atrakcyjnym miejscu, najlepiej w obrębie centrum handlowego.

(bog)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Michał Bogurat

dziennikarz