Piątek
08.06.2007
W sobotę, 9 czerwca br. w Koninie rozpocznie działalność 47. sklep sieci Vabbi Factory Outlet.
 

Pierwszy sklep Vabbi FO otwarto w 1999 r. Pomysł na rozwinięcie sieci franczyzowej powstał z potrzeby zagospodarowania tzw. nadmiarów magazynowych, czyli ubrań pochodzących z końcówek kolekcji, nieodebranych przez niektórych kontrahentów oraz pozostałości posezonowych. W tej chwili w salonach sieci ubierają się mieszkańcy nie tylko polskich miast, ale również Kowna, Wilna, Kłajpedy i Pragi.


W Zielonej Górze sklep Vabbi cieszy się dużą sympatią klientów

- Nie zamierzamy zwalniać tempa - zapowiada Mariusz Szeib, prezes firmy Semax, do której należy marka Vabbi FO.

W swoich planach Vabbi FO uwzględnia otwarcie kolejnych punktów w krajach nadbałtyckich, na Słowacji i Węgrzech. Natomiast przygotowania do otwarcia nowego sklepu Vabbi rozpoczęły się już w Niemczech.

Partnerzy sieci powinni mieć doświadczenie w handlu (niekoniecznie odzieżą) i odpowiedni kapitał (szczegóły w ramce poniżej). Podstawowym wymaganiem wobec franczyzobiorców jest posiadanie lub wskazanie odpowiedniego lokalu o atrakcyjnym położeniu (centrum handlowe, główna ulica miasta) i o określonej powierzchni. Wymagania kapitałowe wobec biorców licencji ograniczają się do wkładu finansowego pokrywającego koszty wyposażenia i dostosowania lokalu do wymogów firmy. W zamian, Semax przekazuje asortyment swoim franczyzobiorcom na zasadach agencyjnych. Niesprzedane nadwyżki wracają do magazynów. Oprócz tego oferuje system komputerowy, profesjonalne szkolenia dla franczyzobiorców i pracowników sklepów oraz wsparcie reklamowe i promocyjne na poziomie lokalnym, a także w skali całego kraju.
(aw)

POPULARNE NA FORUM

Sklep z bielizną w dużej galerii - opłaca się?

Z tego co widzę to żona bieliznę zamawia w sieci, głównie tutaj https://ekskluzywna.pl/ Moim zdaniem coraz więcej biznesów będzie przenosić się do internetu, bo jest...

14 wypowiedzi
ostatnia 19.07.2018
Zarobić na stylu

I like your post. It really useful with me. Thanks for sharing these useful information! - spotify web player

40 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

This really interesting post. Thanks for sharing! - hotmail login

18 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

Ja mam 2-3 wytypowane modele, konkretny rozmiar i po prostu poluję na okazje online (szukając po nazwie + rabat, promocja, zniżka itp.)

18 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Bershka w franczyzie

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

2 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Hurtownik - opinie

ja mogę polecić hurtownię odzieży Beta Plus: https://www.hurt-odziez.pl/kontakt. Tanio, sprawna obsługa i szybka dostawa.

12 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Oczywiście że warto, ale należy pamiętać że kluczem do sukcesu jest dobra hurtownia odzieży, która musi mieć towar dobrej jakości w modnych fasonach i dobrych cenach...

69 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Do otwarcia sklepu internetowe z odzieżą niezbędne jest kilka elementów. 1. Dobra platforma sprzedażowa okraszona atrakcyjną grafiką 2. Dobra hurtownia odzieży...

21 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018