Środa
11.07.2007
TVN wchodzi we współpracę z międzynarodową siecią telewizyjną CNBC. Nowy kanał gospodarczy TVN CNBC Biznes będzie tworzony na zasadzie licencji.
 

Po wielu miesiącach rozmów zapadła decyzja. 10 lipca Piotr Walter, prezes TVN, poinformował o podpisaniu umowy licencyjnej z zagraniczną siecią telewizyjną CNBC specjalizującą się w tematyce ekonomicznej.

- Dzięki współpracy z CNBC Europe uzyskujemy bezprecedensowy dostęp do zasobów globalnej stacji - mówił wczoraj na antenie TVN24 Roman Młodkowski, dyrektor programowy TVN CNBC Biznes, twórca działu biznesowego TVN i TVN24. - Będziemy wymieniać się programami poprzez stałe łącze między Warszawą a Londynem. Nasi dziennikarze będą przygotowywali dla CNBC Europe relacje z warszawskiej giełdy, co przyczyni się do wzrostu jej prestiżu i znaczenia - powiedział Młodkowski.

Dzięki podpisanej umowie kanał TVN CNBC Biznes będzie mógł korzystać z biur i centrów nadawczych CNBC na całym świecie. Nowo powstająca stacja ma podpisane już 3 umowy z sieciami kablowymi, za pośrednictwem których ma docierać nawet do 2,5 mln odbiorców.

CNBC rozwija swoją sieć licencyjną nie tylko w Polsce, ale również w Europie jako CNBC Europe. Pierwszy kanał CNBC został uruchomiony w 1989 r. w Stanach Zjednoczonych. Od 1995 roku sieć obecna jest w Azji, a rok później weszła na rynek europejski. Centrala mieści się w Englewood Cliffs w stanie New Jersey.

(mdk)
Maciej Krzysztoszek, dziennikarz
Maciej Krzysztoszek
dziennikarz

POPULARNE NA FORUM

Play ma plan

The article you have shared here very awesome. I really like and appreciated your work. I read deeply your article, the points you have mentioned in this article are useful vex 3

13 wypowiedzi
ostatnia 23.07.2018
Play ma plan

The article you have shared here very awesome. I really like and appreciated your work. I read deeply your article, the points you have mentioned in this article are...

13 wypowiedzi
ostatnia 23.07.2018
Telefon z wyspy

Hello, You are doing great job. Do you guys have any idea how to take franchise of Penn Station. Penn Station Menu is just awesome i am having great business opportunity please...

1 wypowiedzi
ostatnia 20.07.2018
Zarabiać przez telefon

Praca w callcenter nie jest łatwa. Trafiają się różni ludzie, z którymi trzeba spokojnie rozmawiać.

2 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Play ma plan

https://needforspeedmostwantedapk.info get the new version

13 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Play ma plan

Get the best Apk mod [url=https://needforspeedmostwantedapk.info/] https://needforspeedmostwantedapk.info [/url]

13 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Franczyza z Komputronik - czy to się może opłacać?

moim zdaniem nie, sprzedaż komputerów przeniosła się do sieci i raczej tam szukać należy inspiracji

11 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Franczyza z Komputronik - czy to się może opłacać?

Czy posiada ktoś numer kontaktowy do osoby color switch game, little big snake

11 wypowiedzi
ostatnia 12.07.2018