30.07.2007

Sukces Zamocowania - w całej Polsce

Do 2010 roku Sukces Zamocowania chce rozwijać się przede wszystkim na obszarze Południowej i Centralnej Polski. W kolejnych latach firma planuje rozwój na terenie całego kraju oraz poza jego granicami.

Firma Sukces działa na rynku od 1996 roku i oferuje narzędzia i artykuły metalowe m.in. śruby, kołki, wkręty i łączniki. W początkowym okresie działalności obsługiwała tereny dawnych województw katowickiego, częstochowskiego, krakowskiego i nowosądeckiego. Trzy lata później w Jaworznie powstał pierwszy sklep firmowy. Obecnie w sieci Sukces Zamocowania działają trzy sklepy własne i trzy jednostki franczyzowe. Firma zamierza umocnić swoją pozycję w centralnej i południowej części Polski, a docelowo chce być obecna na terenie całego kraju. Przewidywany jest również rozwój zagraniczny.

Przedsiębiorca, który chciałby zostać partnerem firmy, musi na inwestycję mieć około 100 tys. zł (koszty uruchomienia sklepu i opłata za licencję w wysokości 3 tys. zł). Firma szacuje, że okres zwrotu inwestycji wynosi od 18 do 24 miesięcy.
(aw)