The Beatles w Lee Cooper

Kamex II posiada sieć 53 markowych sklepów Lee Cooper, z czego 30 jest prowadzonych na zasadzie franczyzy
Piątek
03.08.2007
Kamex II, właściciel marki i sieci sklepów Lee Cooper, wykupił prawa do wykorzystywania przez trzy lata znaku zespołu The Beatles, grafik i emblematów z okładek płyt.
 

Odzież z motywami zespołu The Beatles to jeden z trzech nurtów, jakie Lee Cooper prezentuje w najnowszej kolekcji. Firma przedstawi swoim klientom również ofertę ubrań stylizowanych na modę z roku 1958 i kolekcję basic, czyli ubrania nawiązujące do obecnego stylu marki.

Kamex II posiada sieć 53 markowych sklepów Lee Cooper, z czego 30 jest prowadzonych na zasadzie franczyzy. Do końca roku firma planuje uruchomienie jeszcze kilku punktów. Najnowszy zostanie otwarty we wrześniu w Luboniu.

(mdk)
Maciej Krzysztoszek, dziennikarz
Maciej Krzysztoszek
dziennikarz

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.

Biznesplan: jak policzyć przyszłe zyski /16.03.2009

Zanim zainwestujemy we własny biznes spróbujmy oszacować jego rentowność.