06.08.2007

Eurobank rozbudowuje sieć placówek agencyjnych

Po czterech miesiącach od uruchomienia systemu partnerskiego, eurobank posiada już 10 placówek agencyjnych i zapowiada dynamiczny rozwój sieci.

Mocną stroną oferty banku okazały się jej nowatorskie warunki: niski koszt i krótki czas otwarcia placówki oraz duże wsparcie organizacyjne i marketingowe dla franczyzobiorców.

Pod koniec 2007 roku w Polsce działać będzie około 60 placówek partnerskich eurobanku.

- W obecnej chwili mamy 10 działających samodzielnie placówek partnerskich, ale podpisaliśmy już umowy na 30 kolejnych. Jesteśmy na zaawansowanym etapie przygotowań do ich otwarcia. Kolejne placówki zostaną otwarte w sierpniu i wrześniu. Ze względu na nowatorskie warunki spotykamy się z dużym zainteresowaniem naszą ofertą. Jeżeli trend się utrzyma, przewidujemy, że do końca roku otworzymy około 60 placówek partnerskich - mówi Kamil Polikowski, dyrektor ds. franczyzy w eurobanku.

Eurobank przeprowadził analizę najbardziej korzystnych lokalizacji dla potencjalnych agencji. Wszyscy zainteresowani mogą znaleźć ich listę na portalu franchising.pl.

Oprócz placówek partnerskich eurobank posiada w Polsce 230 oddziałów własnych. Bank należy do francuskiej grupy Societe Generale.
(aw)