Szame na Wschód, LOOKat we franczyzie

W sklepach Szame można kupić elegancką bieliznę dla kobiet
Piątek
17.08.2007
Giełdowa spółka Mewa inwestuje w swoje marki odzieżowe. Sieć Szame chce rozwijać w Rosji, a nową markę LOOKat wprowadza we franczyzę.
 

LOOKat to najmłodsza marka Zakładów Dziewiarskich Mewa. Oferuje kobiece ubrania z wiskozy i bieliznę nocną. Na razie ma 4 salony własne, ale jeszcze w tym roku pojawią się pierwsze sklepy prowadzone na zasadzie franczyzy.

Sieć Szame, z kolei, liczy obecnie 39 sklepów: 12 własnych i 27 franczyzowych. We wszystkich oferowana jest elegancka bielizna dla kobiet, która wkrótce zostanie przedstawiona klientkom w Rosji. Sieć planuje bowiem ekspansję na Europę Wschodnią. Obecna jest już na Ukrainie.

Zarówno w Szame, jak i LOOKat warunki przystąpienia do systemu franczyzowego są podobne. Wymagany kapitał kształtuje się na poziomie ok. 40-80 tys. zł w zależności od wielkości sklepu i skali zatowarowania.

(mdk)
Maciej Krzysztoszek, dziennikarz
Maciej Krzysztoszek
dziennikarz

POPULARNE NA FORUM

Zarobić na stylu

I like your post. It really useful with me. Thanks for sharing these useful information! - spotify web player

40 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

This really interesting post. Thanks for sharing! - hotmail login

18 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

Ja mam 2-3 wytypowane modele, konkretny rozmiar i po prostu poluję na okazje online (szukając po nazwie + rabat, promocja, zniżka itp.)

18 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Bershka w franczyzie

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

2 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Hurtownik - opinie

ja mogę polecić hurtownię odzieży Beta Plus: https://www.hurt-odziez.pl/kontakt. Tanio, sprawna obsługa i szybka dostawa.

12 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Oczywiście że warto, ale należy pamiętać że kluczem do sukcesu jest dobra hurtownia odzieży, która musi mieć towar dobrej jakości w modnych fasonach i dobrych cenach...

69 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Do otwarcia sklepu internetowe z odzieżą niezbędne jest kilka elementów. 1. Dobra platforma sprzedażowa okraszona atrakcyjną grafiką 2. Dobra hurtownia odzieży...

21 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Medicine zamiast Reportera

Medicin ściąga towar z Indii, zapewne nie dla wyjątkowych tkanin i wykonania tylko leci po kosztach. Kupiłam spodnie, które nawet po praniach farbują skórę, dziwnie...

4 wypowiedzi
ostatnia 11.07.2018