Budujemy jeansową sieć

Jeden ze sklepów sieci Cross
Wtorek
28.08.2007
Cross Jeans buduje sieć sklepów franczyzowych. Firma chce, żeby jej punkty działały w każdym mieście powyżej 50 tys. mieszkańców.
 

Cross Jeans szybko rozwija sieć sprzedaży. W tym roku powstało 14 sklepów, m.in. w Lublinie, Dębicy, Stalowej Woli, Rzeszowie, Puławach, Piasecznie, Łowiczu i Legionowie. W ciągu najbliższych tygodni otwarte zostaną kolejne placówki, tym razem w Hrubieszowie, Działdowie i Siedlcach. Oprócz sklepów franczyzowych producent odzieży ma też jeden sklep firmowy w Warszawie oraz trzy sklepy outletowe w Piasecznie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

Firma szuka chętnych do współpracy. Przed otwarciem nowego punktu przedstawiciele Crossa wspólnie z przyszłym partnerem oceniają lokalizację sklepu. Cross finansuje przygotowanie projektu wystroju wnętrza oraz nadzór nad pracami budowlanymi prowadzonymi przez partnera w jego sklepie. W dniu otwarcia sklepu Cross opłaca koszt promocji oraz reklamę punktu. Spółka gwarantuje także finansowanie sezonowych wyprzedaży oraz promocji. Dodatkowo oferuje obsługę wykwalifikowanego merchandisera oraz treningi z zakresu obsługi klienta dla sprzedawców.

(bog)
Profil mężczyzny
Michał Bogurat
dziennikarz

POPULARNE NA FORUM

Sklep z bielizną w dużej galerii - opłaca się?

Z tego co widzę to żona bieliznę zamawia w sieci, głównie tutaj https://ekskluzywna.pl/ Moim zdaniem coraz więcej biznesów będzie przenosić się do internetu, bo jest...

14 wypowiedzi
ostatnia 19.07.2018
Zarobić na stylu

I like your post. It really useful with me. Thanks for sharing these useful information! - spotify web player

40 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

This really interesting post. Thanks for sharing! - hotmail login

18 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

Ja mam 2-3 wytypowane modele, konkretny rozmiar i po prostu poluję na okazje online (szukając po nazwie + rabat, promocja, zniżka itp.)

18 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Bershka w franczyzie

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

2 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Hurtownik - opinie

ja mogę polecić hurtownię odzieży Beta Plus: https://www.hurt-odziez.pl/kontakt. Tanio, sprawna obsługa i szybka dostawa.

12 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Oczywiście że warto, ale należy pamiętać że kluczem do sukcesu jest dobra hurtownia odzieży, która musi mieć towar dobrej jakości w modnych fasonach i dobrych cenach...

69 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Do otwarcia sklepu internetowe z odzieżą niezbędne jest kilka elementów. 1. Dobra platforma sprzedażowa okraszona atrakcyjną grafiką 2. Dobra hurtownia odzieży...

21 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018