Luksus we franczyzie

Czwartek
13.09.2007
W Polsce dostępne są już ubiory luksusowej francuskiej marki Cacharel. Firma tworzy sieć salonów na świecie m.in poprzez franczyzę i niewykluczone, że sięgnie po tę formę rozwoju także nad Wisłą.
 

Francuską markę, która powstała w latach 50. i w ofercie ma luksusowe stroje dla mężczyzn, kobiet i dzieci, sprowadziła do Polski firma DCG będąca częścią grupy kapitałowej W. Kruk. Pierwszy sklep pod szyldem Cacharel otwarty został kilka dni temu w warszawskim centrum handlowym Klif.

- W planach mamy uruchomienie kolejnych sklepów w największych miastach w Polsce – informuje Kinga Miller, dyrektor marketingu firmy DCG. - W ciągu najbliższych pięciu lat chcemy otworzyć 11 salonów.

Na razie sieć salonów rozwijana będzie samodzielnie przez DCG, ale firma nie wyklucza że w przyszłości nowe sklepy powstawać będą na zasadach franczyzy.

(bog)
Profil mężczyzny
Michał Bogurat
dziennikarz

POPULARNE NA FORUM

Sklep z bielizną w dużej galerii - opłaca się?

Z tego co widzę to żona bieliznę zamawia w sieci, głównie tutaj https://ekskluzywna.pl/ Moim zdaniem coraz więcej biznesów będzie przenosić się do internetu, bo jest...

14 wypowiedzi
ostatnia 19.07.2018
Zarobić na stylu

I like your post. It really useful with me. Thanks for sharing these useful information! - spotify web player

40 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

This really interesting post. Thanks for sharing! - hotmail login

18 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

Ja mam 2-3 wytypowane modele, konkretny rozmiar i po prostu poluję na okazje online (szukając po nazwie + rabat, promocja, zniżka itp.)

18 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Bershka w franczyzie

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

2 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Hurtownik - opinie

ja mogę polecić hurtownię odzieży Beta Plus: https://www.hurt-odziez.pl/kontakt. Tanio, sprawna obsługa i szybka dostawa.

12 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Oczywiście że warto, ale należy pamiętać że kluczem do sukcesu jest dobra hurtownia odzieży, która musi mieć towar dobrej jakości w modnych fasonach i dobrych cenach...

69 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Do otwarcia sklepu internetowe z odzieżą niezbędne jest kilka elementów. 1. Dobra platforma sprzedażowa okraszona atrakcyjną grafiką 2. Dobra hurtownia odzieży...

21 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018