18.09.2007

Żółty Cesarz w natarciu

Z końcem września sieć sklepów z żywnością naturalną Żółty Cesarz uruchomi swój trzeci punkt. W przygotowaniu są kolejne otwarcia.

Otwierany w Gdyni sklep Żółty Cesarz będzie drugim punktem franczyzowym sieci, która posiada również jeden sklep własny. Na jesieni liczba nowych jednostek franczyzowych może jednak bardzo szybko wzrosnąć.

Zainteresowani prowadzeniem sklepu Żółty Cesarz muszą dysponować kwotą od 40 do 200 tys. zł

- Obecnie jesteśmy już po rozmowach wstępnych z ok. 30 osobami zainteresowanymi otwarciem sklepów pod naszą marką - mówi Agnieszka Olędzka z Żółtego Cesarza. - Teraz te osoby są na etapie poszukiwań dobrych lokalizacji, od których zależy, czy sklepy zostaną uruchomione - zaznacza.

Żółty Cesarz powstał w 2004 roku, ale sieć franczyzową buduje dopiero od marca tego roku. W ofercie sklepów znajduje się żywność naturalna, bio-kosmetyki i publikacje o zdrowym żywieniu.

Zainteresowani prowadzeniem sklepu Żółty Cesarz muszą dysponować kwotą od 40 do 200 tys. zł, w zależności od wielkości jego powierzchni, ilości zakupionych towarów oraz lokalizacji. Sam lokal natomiast powinien mieć ok. 40-100 m2 i znajdować się w gęstej zabudowie miejskiej.

(mdk)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Maciej Krzysztoszek

dziennikarz
Napisz do autora