Salon Franchisingu już otwarty

Odwiedzający zainteresowani prowadzeniem biznesu na licencji najczęściej pytają o możliwości zarobkowania oraz nakłady inwestycyjne, jakie trzeba ponieść przystępując do sieci – zgodnie twierdzą wystawcy.
Czwartek
11.10.2007
W czwartek 11 października, już po raz piąty, ruszył Ogólnopolski Salon Franchisingu.
 

W salonie uczestniczy prawie trzydzieści firm franczyzowych z różnych branż. Rosnącą popularność franczyzy widać w branży bankowej, która na targach jest licznie reprezentowana. Swoje stoiska mają eurobank, AIG, GE Money, ING Bank Śląski i BZ WBK. Na imprezie pojawiły się również firmy z innych branż, m.in. odzieżowe Semax, Ulla Popken, Sela, Moodo, Ravel, oraz biura nieruchomości: Re/Max i Coldwell Banker. Nie zabrakło także przedstawicieli m.in. Vox Meble, Vision Express, Telepizzy, Carrefoura i Ecco Holiday.

Salon Franchisingu jest imprezą odbywającą się równolegle z Polskim Forum Kapitałowo-Finansowym Twoje Pieniądze i targami numizmatycznymi Coin Expo. Na oficjalnym otwarciu obecni byli m.in. wiceminister finansów Arkadiusz Huzarek, prezes PZU Agata Rowińska, wiceprzewodnicząca Komisji Nadzoru Finansowego Iwona Duda i dyrektor firmy doradczej PROFIT system, Arkadiusz Słodkowski.

Życzę wszystkim odwiedzającym Salon Franchisingu, by odnaleźli pomysł na biznes, w którym się sprawdzą, i który da im wiele satysfakcji – powiedział Arkadiusz Słodkowski.

Zaletą targów jest przede wszystkim możliwość bezpośredniego kontaktu potencjalnych franczyzobiorców z przedstawicielami firm oferujących licencję.

Na Salonie Franchisingu po prostu trzeba być, jeśli poważnie myśli się o rozwoju sieci franczyzowej – powiedział Andrzej Gładysz z Natur House. - Szczególnie, że jest to jedyna taka impreza w kraju.

Odwiedzający zainteresowani prowadzeniem biznesu na licencji najczęściej pytają o możliwości zarobkowania oraz nakłady inwestycyjne, jakie trzeba ponieść przystępując do sieci – zgodnie twierdzą wystawcy.

Targi potrwają do soboty, więc chętni do zapoznania się z ofertą franczyzodawców, mają jeszcze sporo czasu by odwiedzić salon. Pełna lista wystawców i dodatkowe informacje o imprezie znajdują się na jej oficjalnej stronie franczyza.pl.

(agaka)


Agnieszka Turska
Agnieszka Turska
dziennikarz

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.

Biznesplan: jak policzyć przyszłe zyski /16.03.2009

Zanim zainwestujemy we własny biznes spróbujmy oszacować jego rentowność.

POPULARNE NA FORUM

Tani biznes dla początkującego

Jaki jest szacunkowy koszt otwarcia placówki partnerskiej w Nest Banku? Czy Bank narzuca wyposażenie lokalu i koszty z tym związane?

82 wypowiedzi
ostatnia 17.06.2018
Damskie torebki

Jeśli torebki to tylko Liu Jo! I oczywiście oryginalne :) Tak jak moja poprzedniczka :) https://ubierzsie.com/liu-jo Nie mogę złego słowa na nie powiedzieć. Biznes...

18 wypowiedzi
ostatnia 15.06.2018
Czy warto otworzyć sklep odzieżowy?

jesli tylko wiesz, że twój produkt jest unikalny lub w naprawdę dobrej cenie to oczywiście :) bez porządnej analizy swot nie ma się natomiast co pchać w ecommerce. Bo...

33 wypowiedzi
ostatnia 15.06.2018
Mam lokal / Szukam pomysłu na biznes

Może branża spożywcza? Przetwórstwo owoców i warzyw. Jakbyście szukali solidnych maszyn do pakowania soków to znajdziecie je w Bag In Box z Lublina...

427 wypowiedzi
ostatnia 14.06.2018
Jaką działalność otworzyć na wsi? Pomocy!!!

Zastanawiałam się jeszcze nad tym... Może warto zainwestować w ziemię pod uprawę? Wiem, że to ciężka praca, ale jeśli dobrze to zaplaujesz, to można na tym zarobić....

119 wypowiedzi
ostatnia 14.06.2018
Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

Great assignment help team provide the java assignment help with the experiences writer in the possible minimal price. In the usa, uk. australia etc, our writer is well...

55 wypowiedzi
ostatnia 14.06.2018
Prezent na dzień dziecka

Baloniki są super! U nas było przyjęcie dla dzieci w rodzinie i własnie one zrobiły furorę, aż nie zaczęliśmy otwierać prezenty. ;) Na takie przyjęcia obowiązkowo...

2 wypowiedzi
ostatnia 13.06.2018
Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

Dziękuję za informacje! Szukałem i nie mogłem znaleźć. Pomogłeś mi! dqfansurvey

55 wypowiedzi
ostatnia 13.06.2018