11.10.2007

Salon Franchisingu już otwarty

W czwartek 11 października, już po raz piąty, ruszył Ogólnopolski Salon Franchisingu.

W salonie uczestniczy prawie trzydzieści firm franczyzowych z różnych branż. Rosnącą popularność franczyzy widać w branży bankowej, która na targach jest licznie reprezentowana. Swoje stoiska mają eurobank, AIG, GE Money, ING Bank Śląski i BZ WBK. Na imprezie pojawiły się również firmy z innych branż, m.in. odzieżowe Semax, Ulla Popken, Sela, Moodo, Ravel, oraz biura nieruchomości: Re/Max i Coldwell Banker. Nie zabrakło także przedstawicieli m.in. Vox Meble, Vision Express, Telepizzy, Carrefoura i Ecco Holiday.

Odwiedzający zainteresowani prowadzeniem biznesu na licencji najczęściej pytają o możliwości zarobkowania oraz nakłady inwestycyjne, jakie trzeba ponieść przystępując do sieci – zgodnie twierdzą wystawcy.

Salon Franchisingu jest imprezą odbywającą się równolegle z Polskim Forum Kapitałowo-Finansowym Twoje Pieniądze i targami numizmatycznymi Coin Expo. Na oficjalnym otwarciu obecni byli m.in. wiceminister finansów Arkadiusz Huzarek, prezes PZU Agata Rowińska, wiceprzewodnicząca Komisji Nadzoru Finansowego Iwona Duda i dyrektor firmy doradczej PROFIT system, Arkadiusz Słodkowski.

Życzę wszystkim odwiedzającym Salon Franchisingu, by odnaleźli pomysł na biznes, w którym się sprawdzą, i który da im wiele satysfakcji – powiedział Arkadiusz Słodkowski.

Zaletą targów jest przede wszystkim możliwość bezpośredniego kontaktu potencjalnych franczyzobiorców z przedstawicielami firm oferujących licencję.

Na Salonie Franchisingu po prostu trzeba być, jeśli poważnie myśli się o rozwoju sieci franczyzowej – powiedział Andrzej Gładysz z Natur House. - Szczególnie, że jest to jedyna taka impreza w kraju.

Odwiedzający zainteresowani prowadzeniem biznesu na licencji najczęściej pytają o możliwości zarobkowania oraz nakłady inwestycyjne, jakie trzeba ponieść przystępując do sieci – zgodnie twierdzą wystawcy.

Targi potrwają do soboty, więc chętni do zapoznania się z ofertą franczyzodawców, mają jeszcze sporo czasu by odwiedzić salon. Pełna lista wystawców i dodatkowe informacje o imprezie znajdują się na jej oficjalnej stronie franczyza.pl.

(agaka)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Agnieszka Turska

dziennikarz
Napisz do autora