Jeden z oddziałów InPostu
Piątek
19.10.2007
Integer.pl, właściciel firmy pocztowej InPost, wchodzi na Giełdę Papierów Wartościowych.
 

InPost to spółka konkurencyjna dla Poczty Polskiej, która pojawiła się na rynku przed zeszłorocznym strajkiem listonoszy. Działa obecnie w 153 miastach, a na początku listopada 2007 roku zadebiutuje na GPW.

Integer.pl działa w trzech obszarach - kolportażu przesyłek bezadresowych jako Integer.pl, usług pocztowych dla klientów indywidualnych i masowych jako InPost oraz usług finansowych dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych jako InPost-Finanse – w oparciu o własne punkty i sieć franczyzową.

Środki pozyskane z emisji akcji spółka zamierza przeznaczyć na rozwój sieci dystrybucji oraz wejście na ukraiński rynek przesyłek bezadresowych. Do końca 2007 roku grupa chce świadczyć usługi pocztowe i finansowe w ponad 200 miastach w Polsce za pośrednictwem 800 punktów obsługi klienta. Firma docelowo chce otworzyć 300 własnych punktów obsługi klienta oraz 50 oddziałów agencyjnych w mniejszych miejscowościach.

Firma poszukuje obecnie partnerów, do prowadzenia agencji pocztowo-finansowych. Poza firmą InPost konkurencją dla Poczty Polskiej jest również PAF Operator Pocztowy. Obecnie sieć posiada ok. 273 placówki w całej Polsce. Firma świadczy pełen zakres usług pocztowych łącznie z paczką pobraniową z gwarancją zawartości.

(agaka)


Agnieszka Turska
Agnieszka Turska
dziennikarz

POPULARNE NA FORUM

Dom starców - biznes przemilczany

Można też pomyśleć o domu opieki gdzie opieka jest w godzinach dziennych tylko. Coś takiego to np. Seniorek z Rudy Śląskiej http://www.ddp-seniorek.pl/ Mama znajomego...

12 wypowiedzi
ostatnia 23.04.2018
Gdzie kupić meble do warsztatu?

Moim zdaniem mówiąc o wyposażeniu warsztatu, warto pomyśleć także o takich produktach, jak spreżarki. Duży ich wybór znajdziemy w ofercie Almig...

56 wypowiedzi
ostatnia 20.04.2018
Pralnia: Czysty zysk

Bardzo dobre pytanie, i moim zdaniem super sprawa jesli cheszto zrobić w duzy miescie to nawet takie coś jak Extra Clean - usługi porządkowe sie utrzyma

3 wypowiedzi
ostatnia 19.04.2018
Biznes na spółkę z franczyzodawcą

magazyny samoobsługowe to świetna sprawa, szukam teraz czegoś w Krakowie, może ktoś coś? :)

1 wypowiedzi
ostatnia 19.04.2018
Drukują i zarabiają

Świetna sprawa, jeśli szukacie akcesoriów do drukarek to polecam zajrzeć tutaj: Raf Tech - tusze do drukarek mają świetną ofertę i warto z nimi wejść we współpracę.

8 wypowiedzi
ostatnia 16.04.2018
Fotografia ślubna

Jeśli chodzi o sprawy ślubne to polecam zainteresować się takim czymś jak agencje ślubne ja np polecam tą: http://mr-mrs.com.pl/ , są bardzo dobrzy w tym co robią i...

2 wypowiedzi
ostatnia 12.04.2018
Sprzedaż zaproszeń ślubnych - czy to się opłaca?

http://stronawesela.pl

16 wypowiedzi
ostatnia 12.04.2018
Sprzedaż zaproszeń ślubnych - czy to się opłaca?

Zawsze można odsprzedawać gotowe zaproszenia: https://stronawesela.pl/ ma taką opcje szukasz klientów dostajesz rabat partnera np 15% i to twój zarobek.

16 wypowiedzi
ostatnia 12.04.2018
zobacz więcej na forum