08.11.2007

Diverse otwiera sklepy i poszukuje partnerów

Sieć sklepów odzieżowych Diverse stale się rozrasta. W ostatnich tygodniach powstały cztery sklepy, a już wkrótce podwoje otworzą kolejne.

Nowy sklep franczyzowy Diverse powstanie w Rumii. Od niedawna zaś działa sklep własny w Rybniku, outlet w Luboniu koło Poznania oraz salony w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku, Magnolii Park we Wrocławiu oraz w Galerii Askana w Gorzowie Wielkopolskim.

Sklep Diverse należący do grupy LPP

Wnętrze sklepu Diverse

Firma Etos, właściciel marki, nie zamierza zwalniać tempa budowy sieci. Dlatego stale poszukuje partnerów gotowych otworzyć sklep pod szyldem Diverse.

Poszukiwani są partnerzy w miastach powyżej 30 tys. mieszkańców, w których nie ma jeszcze sklepu Diverse'a. Warunkiem współpracy jest posiadanie lokalu w atrakcyjnym punkcie miasta (duży przepływ potencjalnych klientów), usytuowanego na parterze, z witryną od strony głównego ciągu pieszych. W zależności od wielkości miasta, w którym ma powstać sklep, lokal powinien mieć od 80 do 250 m2 powierzchni. Koszt inwestycji wraz z wyposażeniem, to minimum 150 tys. zł. Obecnie Etos poszukuje partnerów m.in. z Będzina, Malborka, Świdnicy, Nowego Targu, Piły, Piotrkowa Trybunalskiego, Sochaczewa, Kłodzka, Łowicza, Jasła i Cieszyna.

(bog)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Michał Bogurat

dziennikarz