Diverse otwiera sklepy i poszukuje partnerów

Wnętrze sklepu Diverse
Czwartek
08.11.2007
Sieć sklepów odzieżowych Diverse stale się rozrasta. W ostatnich tygodniach powstały cztery sklepy, a już wkrótce podwoje otworzą kolejne.
 

Nowy sklep franczyzowy Diverse powstanie w Rumii. Od niedawna zaś działa sklep własny w Rybniku, outlet w Luboniu koło Poznania oraz salony w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku, Magnolii Park we Wrocławiu oraz w Galerii Askana w Gorzowie Wielkopolskim.

Firma Etos, właściciel marki, nie zamierza zwalniać tempa budowy sieci. Dlatego stale poszukuje partnerów gotowych otworzyć sklep pod szyldem Diverse.

Poszukiwani są partnerzy w miastach powyżej 30 tys. mieszkańców, w których nie ma jeszcze sklepu Diverse'a. Warunkiem współpracy jest posiadanie lokalu w atrakcyjnym punkcie miasta (duży przepływ potencjalnych klientów), usytuowanego na parterze, z witryną od strony głównego ciągu pieszych. W zależności od wielkości miasta, w którym ma powstać sklep, lokal powinien mieć od 80 do 250 m2 powierzchni. Koszt inwestycji wraz z wyposażeniem, to minimum 150 tys. zł. Obecnie Etos poszukuje partnerów m.in. z Będzina, Malborka, Świdnicy, Nowego Targu, Piły, Piotrkowa Trybunalskiego, Sochaczewa, Kłodzka, Łowicza, Jasła i Cieszyna.

(bog)
Profil mężczyzny
Michał Bogurat
dziennikarz

POPULARNE NA FORUM

Sklep z bielizną w dużej galerii - opłaca się?

Z tego co widzę to żona bieliznę zamawia w sieci, głównie tutaj https://ekskluzywna.pl/ Moim zdaniem coraz więcej biznesów będzie przenosić się do internetu, bo jest...

14 wypowiedzi
ostatnia 19.07.2018
Zarobić na stylu

I like your post. It really useful with me. Thanks for sharing these useful information! - spotify web player

40 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

This really interesting post. Thanks for sharing! - hotmail login

18 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

Ja mam 2-3 wytypowane modele, konkretny rozmiar i po prostu poluję na okazje online (szukając po nazwie + rabat, promocja, zniżka itp.)

18 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Bershka w franczyzie

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

2 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Hurtownik - opinie

ja mogę polecić hurtownię odzieży Beta Plus: https://www.hurt-odziez.pl/kontakt. Tanio, sprawna obsługa i szybka dostawa.

12 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Oczywiście że warto, ale należy pamiętać że kluczem do sukcesu jest dobra hurtownia odzieży, która musi mieć towar dobrej jakości w modnych fasonach i dobrych cenach...

69 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Do otwarcia sklepu internetowe z odzieżą niezbędne jest kilka elementów. 1. Dobra platforma sprzedażowa okraszona atrakcyjną grafiką 2. Dobra hurtownia odzieży...

21 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018